Babí léto v Bohnicích

Babí léto v Bohnicích

Termín: 10.9.2016
Vstupné:

50 Kč doporučené

10září sobota 12:00

Žánr: hudbafestivaldivadloneziskovky

Umělci: DalekkoPoletíme?Mateřská.com


27. ročník multižánrového festivalu Babí léto v Bohnicích

Festival Babí léto symbolizuje porevoluční období Psychiatrické léčebny v Bohnicích. Jeho první ročník se konal rok po sametové revoluci a koncentroval vize rozvoje psychiatrie bez vysokých zdí, otevřenou veřejnosti. Pozval do léčebny širokou veřejnost.

Z dnešního pohledu se to může zdát banalitou, ale v kontextu doby, kdy byl areál přístupný pouze dvakrát týdně, to byla malá revoluce. Po celou dobu své existence si zachoval otevřenost k setkávání světů handicapovaných se světy tzv. normálních lidí. Otevřením naučné stezky v areálu podpoříme informovanost o psychiatrii a léčebně samotné.

Program festivalu se připravuje. I letos chystáme program pro celou rodinu, pozvali jsme kapely Poletíme, Mateřská.com a Dalekko a mnoho dalších nejen lokálních muzikantů, divadel, prezentace neziskovek, babí hra a mnoho dalšího.

dalekko je dvoučlenný hudební projekt s mnoha hosty, se základnou v Praze. Písničky pro radost.
Poletíme? jdou přímo k jádru věci. Díky chytlavému propojení rocku, swingu, punku, folku a country okořeněnému pořádnou dávkou energie, posypanou štiplavou porcí originálního humoru se jim to daří. Život je krátký, tak proč...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 8 Akce v MČ Praha 8

Podobné akce

28listopad úterý 20:00

Black Box

, Národní 25 (Palác Metro) Divadlo

Ubytování v okolí akce Babí léto v Bohnicích

Pension Sparta Praha 8 (2.2 km)

Hotel Excellent Praha 8 (2.3 km)