Den otevřených dveří Divadla Kampa

Odpoledne pro děti i večerní program pro dospělé, ukázky z chystaných představení a živé divadelní "trailery" k inscenacím, které už se hrají. Občerstvení, hudba, zábava, vše zdarma.

Program:

15-17:30 odpoledne pro děti : 

Divadelní sál - interaktivní výstava loutek, scén a kostýmů z našich pohádek, děti si mohou zkusit vést loutku, obléknout se do kostýmu, prohlédnout kulisy a rekvizity z mnoha dětských představení Divadla Kampa.

15:00 a 16:00 (Podkroví )čtené ukázky z připravovaného představení pro děti Dobrodružné příběhy Ducha Ducháčka (premiéra listopad 2016), 

Výtvarná dílna před divadlem - v případě pěkného počasí bude před divadlem výtvarná dílna, kde si děti budou moci vyrobit masku, část kostýmu nebo jednoduchou rekvizitu.

Večerní program:

18:00 zahájení nové sezóny a představení celoroční činnosti Divadla Kampa

18:15-20:00 živé divadelní "trailery" k představením nejen domácího souboru Cylindr

20:00 představení IMPRO Samé vody a totální divadelní improvizace

21:00 koncert Du-Chanson - hudebník Andraž Polič (kytara, zpěv) a herečka a hudebnice Petra Bílková (klavír, zpěv) jsou nedílnou součástí kampovské tvorby a dlouhá léta tvoří živý hudební doprovod ke většině představení, uskupení Du-Chanson představí zhudebněné básně V. Hraběte, V. Nezvala, A. Poliče. Dva nástroje, dva hlasy a jedno souznění.

Vstup na celou akci je ZDARMA.

Nebude chybět ani občerstvení, které zajistí Kavárna Čekárna.

 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.