Praha 3, Pražačka

27.8.2016

Zdarma

Další vstupenky

2.0 - Sobota Lekcí Zdarma

Open Air večerní taneční workshop a party s DanceDifferent ZDARMA. Tohle je již 2. ročník akce DanceDifferent, kde se můžete naučit nebo zdarma procvičit absolutní začátky kubánské salsy a bachaty moderny pod širým nebem. Koukni na fotky z minulého roku.

Po workshopech zveme studenty DanceDifferent, všechny kamarády, zájemce a tanečníky na otevřenou salsa/bachata party pod širým nebem v domácké atmosféře Sport Centra Vítkov.

* Lekce pro absolutní začátečníky - není třeba partner * tento den tančíme na venkovní pískové podlaze, proto přineste pohodlné tenisky * Registruj se - kapacita je 100 lidí na 1 lekci - registrovaní dostanou přednost se lekce zúčastnit * pořádně prostuduj mapu a udělej si velkou časovou rezervu, napoprvé není lehké místo v parku Vítkov najít * Registrace na bachatu - 17:30 * Bachata začátečnická lekce - 18.00 * Registrace na salsu - 18:30 * Salsa začátečnická lekce - 19.00 * OpenAir Party s DanceDifferent - 20.00 - pojď s námi tančit salsu, bachatu a SPOUSTU RUEDY! Bude na co se i dívat.

Občerstvení za lidové ceny na místě, vaříme i domácí guláš! Pomož nám rozšířit lásku latino hudbě a tanci a přijď se seznámit s novými lidm

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.