Mooove it! M&Gors special guest Arco 2nd stage Reggae: Dark Angel (UK) Peeni Walli Rasta Pasta & hoste

Arco: Jeho DJské začátky je třeba hledat v prvních letech tohoto milénia v kolektivu legendárního brněnského DJského sdružení Family Circle, které ho již v útlém věku přijalo za svého a nastartovalo jeho úspěšnou DJskou kariéru.

Po více než 10 letech za mixážním pultem se tak Arco může pochlubit několika rezidenturami v pražských či brněnských klubech nebo stovkami odehraných parties nejen v ČR, ale také například ve Velké Británii. Michalovi sety jsou velmi pestré a on sám se nebojí experimentovat - místo, typ akce a zejména publikum, pro které hraje, určují směr, jakým se bude jeho set ubírat.

Hned krátce poté, co Arco začal svými sety bavit návštěvníky brněnských klubů, se pustil také do objevování kouzel hudební produkce a inspirován v té době zbrusu novým žánrem jackin house začal své starší a zkušenější kolegy zásobovat prvními tracky. Za zlomové Michal považuje své první EP s názvem „Funk That Summer“, které vyšlo v roce 2008 na Argetinském labelu Candy Music a odstartovalo sérii úspěšných releasů, jimž se dostalo podpory takových velikánů světové DJské scény, jakými jsou Fedde Le Grand, Grant Nelson, Miguel Migs, Jozif, King Britt, Sharam Jey, Mark Farina, James Dexter, Supernova, Colette, Roy Davis Jr., Jay West, Giom, Johnny Fiasco a další.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.