Praha 8, Glowackého 555/6

10.9.2016

Zdarma

Další vstupenky

Pro Čimický háj

Čimický háj bude mít svoji naučnou stezku ! Na benefiční akci zazpívá písničkář a karikaturista Mirek Kemel. Podpořte projekt svoji návštěvou i Vy! 10. září vypukne v příjemném prostředí areálu dopravního hřiště na Praze 8 (ZŠ Glowackého) benefiční akce Pro Čimický háj.

Touto kulturní událostí se zahájí veřejná sbírka, kterou pořádá spolek Vědomý dotek, jehož hlavním cílem je podpora zdravého životního stylu a ochrana životního prostředí na Praze 8. Výtěžek z této akce poputuje na výstavbu naučné stezky v Čimickém háji. Ta přiláká nejen místní, ale i ostatní občany Prahy.

Zejména pak povede mládež pomocí příběhů skřítka Čimíska k poznávání místní fauny a flóry, která je jistě ojedinělá. Program této jednodenní akce je bohatý. Odpoledne je určené hlavně dětem a jejich rodičům. Večer se bude nést atmosférou folkových rytmů. Vystoupí MIREK KEMEL s kapelou, písničkářka ELIŠKA SÝKOROVÁ a muzikálový zpěvák JAROMÍR HOLUB.

Po celý den budou probíhat nejrůznější formy přehlídek, her a soutěží pro děti. Vstup na zábavné odpoledne je zdarma, benefiční koncert stojí 100,- Kč.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 8 Akce v okolí
  • Divadlo pod Palmovkou

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo pod Palmovkou
    Praha 8, Zenklova 34

    Divadlo pod Palmovkou nabízí svým divákům silné a velké příběhy... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.