Cyrano v Buffalu

Cyrano v Buffalu

Adresa:

Praha 1, Revoluční 1

Termín: 14.10.2016
Vstupné:

100 Kč

14říjen čtvrtek 01:00

Žánr: divadlokomedie


Ztřeštěná komedie, která je z části divadlem v divadle. Manželský herecký pár George a Charlotte byli kdysi slavnými herci se slibnou minulostí, ale nyní, v roce 1953, kdy je jim padesát, se zdá, že „vlak jim už ujel“.

V malém divadle v Buffalu hraje jejich herecká skupina dvě hry – Cyrana z Bergeracu a hru ze současnosti Soukromé životy N. Cowarda. Přichází Howard, třicátník, zaměstnaný jako „rosnička“ v televizi, aby požádal o ruku jejich dcery, ale oni ho omylem považují za filmového producenta z Hollywoodu.

Mladá herečka Eilleen čeká s Georgem dítě a Charlotte chce prchnout se svým právníkem Richardem. George se opije a ve chvíli, kdy se hrají Soukromé životy, vyjde na jeviště v kostýmu Cyrana. Charlottina matka Ethel, rovněž herečka, je hluchá jak poleno a všechno splete. Dochází k mnoha komickým i tragikomickým scénám, aby se nakonec vše vysvětlilo… 

Vstupenky získáte u členů souboru nebo nás kontaktujte na emailu: info@tyjami.cz a dohodneme místo předání/vyzvednutí vstupenek. Nezapomeňte uvést počet vstupenek a termín představení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

3červenec pondělí 20:30

Faust

, Rytířská 31 Divadlo

26červenec středa 20:00

9říjen pondělí 19:00

Baronky

, Jungmannova 9 Divadlo

21září čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Cyrano v Buffalu

Hotel City Centre Praha 1 (50 metrů)

Residence Verona Praha 1 (143 metrů)