Impact Hub MashUp vol. 30

Impact Hub MashUp vol. 30

Adresa:

Praha 5, Drtinova 10

Termín: 15.9.2016

15září čtvrtek 19:30

Žánr: ostatní akce


200 sekund, 10 slidů a nekonečně možností Co to je Impact Hub MashUp? Parádní mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Zveme hosty napříč obory a vybíráme ty, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky.

V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem dělají, a nasdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili. A co je nejlepší? Na programu je i networkingová hra a after party, při které se můžete seznámit třeba přímo s řečníky. PROGRAM 19:30 začátek prezentací 21.00 vyhlášení vítěze a zahájení networkingu 21.30 raut a after party V čem je MashUp výjimečný?

Dáváme si záležet na výběru prezentujících a pokud vás někdo zaujme, bez problémů vás propojíme. Na MashUpu můžete také nasát spoustu inspirace pro své vlastní podnikání. A jako již tradičně bude vítěznému projektu udělena finanční odměna, tedy vše, co ten večer vybereme na vstupném. Veřejnost tak poprosíme o symbolických 100 Kč. Novinky a informace přibudou co nevidět ; )

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Impact Hub MashUp vol. 30

Hotel Petr Praha 5 (130 metrů)

Old Town Apartments - Kroftova Praha 5 (147 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (973 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (1 249 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 328 m)