Resonance na pěší vzdálenost

Praha 7, Bubenské nábřeží 306/13

12.9.2016

200 – 350

Koupit vstupenku

Další vstupenky do divadla

Resonance na pěší vzdálenost

"Je takový osud, že co je v něm bez chvění, není pevné." Vladimír Holan

Ačkoliv o sobě oba soubory věděly již delší dobu, až náhodné setkání vedlo k opravdové spolupráci. Taneční a hudební světy mají spoustu specifických zákonitostí a jejich spojení s sebou nese mnohé výzvy. Ty mohli tvůrci řešit také v klidu rezidenčního pobytu v Budapešti, který navíc tvůrčí tým skvěle stmelil.

Choreografka Nataša Novotná / 420PEOPLE k tomu poznamenává: „Chtít anebo muset se ponořit do něčeho neznámého, objevovat to jiné - s humorem a bez zbytečné bázně.“ Výsledkem je zvukově-pohybový projekt Rezonance na Pěší vzdálenost. „Tentokrát nejen hráči nebo tanečníci, ale i elektronika bude hrát, zpívat, rezonovat – rozhýbe tabuli plechu, rozvibruje dřevo nebo rozpohybuje malé objekty…, “ prozrazuje autor zvukové kompozice Jan Trojan.

Téma vnímání jinakosti se prolíná všemi rovinami – Nataša Novotná rozpohybuje vedle tanečníků tentokrát i hudebníky a jejich instrumenty, všechny pak v závislosti na jednom měnícím se prostoru. Tanečníci si naopak musí poradit s neobvyklou hudební složkou a netradičními pohybovými partnery.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.