Event Marketing Night: Jak si v B2B získat klienty skvělou akcí

Vypněte mobily, zaklapněte notebooky a pojďte si se svými stávajícími i potenciálními klienty osobně potřást rukou. Nejlépe na vámi pořádané nezapomenutelné konferenci nebo networkingové párty. Jak ale uspořádat akci, která přiláká vaši cílovou skupinu, zaujme a ze které si odnesete nové příležitosti pro váš byznys?

To vám během večerní přednášky prozradí Klára Honzíková, ostřílená event manažerka a Global Events Director v Socialbakers, jednom z neprogresivnějších českých startupů vůbec! K úspěchu Socialbakers Klára přispívá už čtvrtým rokem mimo jiné organizováním mezinárodní konference Engage, která je vlajkovou lodí marketingové strategie Socialbakers. Na jaká témata se můžete těšit? Kdy a jak použít event jako prodejní nástroj v B2B prostředí?

Koho pozvat a jak? Jak přizpůsobit program a vytvořit správnou atmosféru? Jak vytěžit networkingovou část? Jak provést efektivní follow up? Jak vyhodnotit úspěšnost eventu? Case studies z praxe Pro koho bude přednáška nejvíce přínosná?

Marketingoví manažeři a experti z oblasti B2B Eventoví manažeři Přednášku v češtině startujeme v 18:00. Od 20:00 pak budete moct Kláru zpovídat nad skleničkou vína nebo se setkat s kolegy z vašeho oboru. Vstup zdarma. Kapacita přednášky je omezena, registrace na https://goo.gl/eo3gu4

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.