Mini kurz angličtiny The Art of Small Talk

Praha 4, Markušova 6

28.6.2016

250

Další vstupenky

Mini kurz angličtiny The Art of Small Talk

Stalo se vám někdy, že jste potkali na ulici nebo v kanceláři cizince, který na vás začal mluvit a vy jste ze sebe nevydali ani hlásku a ještě vás chytal záchvat paniky? Chcete se naučit, jak bravůrně a bez obav zvládnout začátek konverzace, tedy tzv. SMALL TALK?

Co je small talk? Je to název pro základ běžné konverzace mezi lidmi. Je to vlastně takový úvod před tím, než se skutečně začne něco řešit. Ve “small talk” se obvykle mluví o počasí, o tom, jak se máme a co je nového nebo o tom, co zajímavého jsme nedávno zažili nebo viděli. V tomto úplném počátku konverzace spousta lidí zcela zbytečně panikaří, protože se bojí, že anglicky neumí natolik, aby to zvládli. Ale opak je pravdou.

K umění “malé konverzace” vám stačí i základy, důležité je reagovat. Proto jsme pro vás připravili dvouhodinový minikurz THE ART OF SMALL TALK - Umění zareagovat - Základní témata konverzace - Modelové situace - Angličtina v praxi Kurz vás připraví na to, abyste už každou mini konverzaci zvládli bez obav.

Po absolvování kurzu budete schopni se představit, umět vstoupit do konverzace, umět rychle zareagovat ať už protistraně porozumíte nebo ne, dokážete mluvit o běžných věcech jako novinky, počasí atd. Small talk vás připraví nejen na nečekané rozhovory v práci, ale i třeba na letní dovolené. Odhoďte obavy, získejte vyšší sebedůvěru a objevte, že anglická konverzace se dá lehce zvládnout! Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 4 Akce v okolí

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.