Fiesta Mexicana

A máme tady další vydařený večírek, který jsme si pro Vás v ALIBI. připravili FIESTA MEXICANA 23/6/3016 Co Vás tento večer čeká a nemine: Jak již samotný název napovídá, tentokrát se přesunemei do Mexika a budeme si Vás celý večer pěkně hýčkat!

A CO VÁM TENTO VEČER PŘICHYSTÁME? - Mexická skupina MARIACHI AZTECA di Praga, která se skládá se tří hudebníků (kytara, trumpeta, vihuela - mexické ukulele) - DESPERADO KOMANDO - ochutnávka piva s tequilovým nádechem od krásných slečen se spoustou dárečků - krásné tanečnice, která Vám předvedou a nabídnou BODY SHOOT ze svých krásných těl - za mixažním pultem Vám pořádnou muziku naladí DJ DON MARQUEZ a DJ ANDY ROAD - koktejly z tequily OLMECA po celý večer za speciální ceny - ochutnávka mexického nachos na každém stole - tradiční mexické kroje, sombrera a nebu chybět stylová výzdoba podniku - a samozřejmě HAPPY HOURS (vybrané cocktaily za 59 kaček:)

Rezervujte si proto 23.6.2016 na pořádné ALIBI.! Rezervace na: 1️⃣facebook 2️⃣725 987 987 3️⃣info@alibi-bar.cz 4️⃣www.alibi-bar.cz MÁTE JIŽ SVÉ ALIBI NA TENTO VEČER....??? :)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.