Chris bergson band /usa/

Někteří hudebníci musí mluvit za sebe, vychválit se až do nebe a popovídat o svém novém projektu. Chris Bergson nechává mluvit fanoušky, kritiky, prostě všechny, kteří měli to štěstí a slyšeli ho hrát. Virtuos blues, skvostný kytarista, úžasný zpěvák. Jen posuďte sami.

"Čtyři hvězdy - další album od bluesového básníka. Ta hudba se Vám dostane do hlavy" časopis MOJO, který vyhodnotil Bergsonovo album Live at Jazz Standard jako třetí nejlepší album roku 2014.

"Band Chrise Bergsona udává krok všem bluesovým hráčům. Hittin' the Note

"Od namakaného rocku přes funk až k delta blues, a ještě stihne všechny žánry mezi tím." Elmore Magazine

"Autentický zvuk, a přítom nespoutaný konvencemi. Bergson jede." Jambands.com

"Za posledních deset let se z Bergsona stal jeden z nejprogresivnějších bluesových hudebníků vůbec. Umí načrtnout život na ulici a malé, důležité zázraky všedního dne vykreslit ve všech barvách. U Bergsona nikdy nevíte - možná je bluesman, ale s tolika hudebními polohami, že je těžké říct, kterou vybere příště. Jediná jistota, kterou u něj máme, je tedy jeho božská hra na kytaru. A ještě ten lahodný, lahodný zpěv." The Blues Magazine (UK)

Newyorský kytarista a zpěvák Chris Bergson se etabloval na americké bluesové scéně jako „jeden z nejinvenčnějších skladatelů v historii moderního blues" (citace z All Music Guide). Vytváří vlastní originální směs blues,...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Umělci: Chris Bergson

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.