Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Adresa:

Praha 2, Římská 12

Termín: 19.6.2016

19červen neděle 14:00

Žánr: ostatní akceworkshopkurz zdarma


Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Kurzovna Aladine pořádá 19. června odpolední kurz textilního tvoření nazvaný Kočky a kocouři… v Paříži? Workshop pod vedením výtvarnice Ireny Slavíkové je určen pro všechny, které baví zajímavé tvoření.

Tento kurz je průřezem základních technik textilního tvoření a je skvělou volbou pro začátečníky. Ukážeme si, jak barevně upravit podklad – pomocí šablon, tekutých barev a tiskátek. Naučíme se vybrat hlavní motiv – která razítka jsou vhodná, jaké barvy použít. Vyzkoušíme si dokončovací triky – stínování, flekování a cákání. A to všechno hned na dvou projektech: Rozcvičíme se na dekoraci textilní tašky na téma Paříž. Druhým projektem bude výroba trička, kde hlavní roli zaujmou veleoblíbené kočky z dětských kreativních sad. K dispozici bude spousta zkušebních látek, a pokud si nebudete jisti – vše si nejprve vyzkoušíte „nanečisto“.

Kurz je vhodný i pro začátečníky – „nevýtvarníci“ jsou obzvláště vítáni! Na workshopu rádi uvítáme i děti od cca 7 let, které mohou tvořit samy, nebo s rodiči.

Místo konání: Kurzovna Aladine, Římská 12, Praha 2

Čas konání kurzu: 19. 6. 2016, 14.00–17.30

Cena kurzu: 590 Kč. Veškerý materiál, triko vaší velikosti, textilní taška, zkušební látky, textilní barvy, razítka, šablony, inkoustové polštářky a občerstvení jsou zcela zdarma, stejně jako parkování.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tvořivé kočičí...

Hotel Royal Plaza Praha 2 (82 metrů)

Hotel Arkada Praha 2 (99 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 125 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 321 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (289 m)