Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Praha 2, Římská 12

19.6.2016

Další vstupenky

Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Tvořivé kočičí odpoledne v Aladine

Kurzovna Aladine pořádá 19. června odpolední kurz textilního tvoření nazvaný Kočky a kocouři… v Paříži? Workshop pod vedením výtvarnice Ireny Slavíkové je určen pro všechny, které baví zajímavé tvoření.

Tento kurz je průřezem základních technik textilního tvoření a je skvělou volbou pro začátečníky. Ukážeme si, jak barevně upravit podklad – pomocí šablon, tekutých barev a tiskátek. Naučíme se vybrat hlavní motiv – která razítka jsou vhodná, jaké barvy použít. Vyzkoušíme si dokončovací triky – stínování, flekování a cákání. A to všechno hned na dvou projektech: Rozcvičíme se na dekoraci textilní tašky na téma Paříž. Druhým projektem bude výroba trička, kde hlavní roli zaujmou veleoblíbené kočky z dětských kreativních sad. K dispozici bude spousta zkušebních látek, a pokud si nebudete jisti – vše si nejprve vyzkoušíte „nanečisto“.

Kurz je vhodný i pro začátečníky – „nevýtvarníci“ jsou obzvláště vítáni! Na workshopu rádi uvítáme i děti od cca 7 let, které mohou tvořit samy, nebo s rodiči.

Místo konání: Kurzovna Aladine, Římská 12, Praha 2

Čas konání kurzu: 19. 6. 2016, 14.00–17.30

Cena kurzu: 590 Kč. Veškerý materiál, triko vaší velikosti, textilní taška, zkušební látky, textilní barvy, razítka, šablony, inkoustové polštářky a občerstvení jsou zcela zdarma, stejně jako parkování.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 2 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.