Latino Food Festival

Praha 1, Střelecký ostrov

19.6.2016

20,-

Další vstupenky

Latino Food Festival

Je zde 2. ročník pražského Latino food festivalu. Ten první byl opravdu skvělý. Vyšlo snad vše, co vyjít mohlo. Od krásného dne, přes výbornou návštěvnost, skvělou hudbu, žádná tlačenice, prostě mejdan jak se patří. Nemluvě o vynikajícím jídle a opravdových latino koktejlech. 

Ti nejlepší z oboru (Pepe Lopez, Burito loco, El Arriero, Nestar, ...) nám opět připraví speciality z masa, ryb, zeleniny a ovoce  přesně tak, jak mají chutnat. Churrasco, empanada, tamaal, chipa salsa,tacos, maté, dulce de leche....to jsou speciality kuchyně Latinské Ameriky ovlivněné všemi národy, které tento kontinent osidlovaly. Během jednoho dne tak můžete ochutnat takřka celý svět - Afriku, Evropu i Asii. 

Více než 40 restaurací a barů nabízejících latino speciality, koktejly, vína, rumy, tequilu, doutníky, koření, ... S učiteli tanců můžete zkusit tango, salsu a sambu, nebo se jen tak vlnit v rytmu reggae. Přijďte udělat radost svým chuťovým buňkam a roztančit svá těla v rytmech oslavujících léto a život.

Nový ročník, nový mejdan, nové místo – Střelecký ostrov a tentokrát několikanásobně větší hudební program. Latino kapely budou hrát už od 14:00 až do konce, tedy celkem osm hodin v kuse.  Mejdan rozjíždí La Trinidad – Band  s mixem latin, world, rock, funk, blues a  reggae. Po nich Trio Cubaché a Pragasón – celkem 4 hodiny opravdové cubany.

Hudební program vrcholí návštěvou ze zahraničí – FAELA – sedm hudebníků s kořeny v Chile, Argentině, Anglii, Španělsku a Švédsku míchá z latinskoamerické hudby, jazzu, rocku i balkanu výbušnou kombinaci, která je na evropské scéně naprosto nepřehlédnutelná. Je jedno, jestli hrají na obrovském festivalovém podiu pro tisíce lidí, nebo v malém klubu – vždycky dokážou svoje publikum pořádně rozpumpovat! 

Konání akce: 11.00 - 22.00
Místo akce: Střelecký ostrov
vstup - konzumační vstupenka 20 Kč, kterou můžete ihned použít k placení

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.