Seafood Festival

Seafood Festival

Adresa:

Praha 1, Na Žertvách 24

Termín: 12.6.2016
Vstupné:

zdarma

12červen neděle 11:00

Žánr: gastrofestival


12. června se na Střeleckém ostrově uskuteční pátý ročník pražského Seafood festivalu. V období těsně před letními prázdninami budou návštěvníky čekat pokrmy z mořských plodů a ryb, stejně jako nejčerstvější suroviny k přípravě delikátních pokrmů.

Tento ročník bude více v duchu světové seafood gastronomie představené přímo kuchaři a rybáři z Chorvatska, Itálie, Řecka a dalekých Malediv. Budou samozřejmě zastoupeny jak známé restaurace (Miminoo, Rest, Chorvatské ryby, Chez Marcel, ...), tak i nová jména pražské seafood scény. Návštěvníci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program.

Tentokrát atmosféru doplní živé kapely převážně v latino rytmu: Anni Ma trio, Latino-Gypsy kvartet , Mr. Loco a Pragasón „la música cubana en Praga“. Kromě delikates (buzara, rizota, paella, ceviche, tataráky, carpaccia, grilované steaky tuňáka, ....) k degustaci návštěvníci také jistě ocení unikátní trh s čerstvými rybami, mořskými plody, olivovým olejem a bohatou nabídku vín.

Přímořskou atmosféru si tak budou moci vychutnat v úplnosti. Hlavním cílem, kromě příjemné sousedské zábavy, je nejen poznání a propojení různých kultur prostřednictvím jejich kuchyní, ale také prezentace rybí a seafood gastronomie jako ideální pro letní období i zdravý životní styl na celý rok.

Budeme Vám velice vděčni, pokud o akci budete informovat své čtenáře a jste samozřejmě také srdečně zváni. Konání akce: 11.00 - 22.00 Místo akce: Střelecký ostrov

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

27listopad pondělí 20:30

13prosinec středa 20:30

25prosinec pondělí 20:30

21listopad úterý 19:00

Mozart Dinner

, Králodvorská 4 Ostatní

Ubytování v okolí akce Seafood Festival

A1 hotel Praha 8 (250 metrů)

WELLNESS HOTEL STEP Praha 9 (644 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.1 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (3.9 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (4 km)