Viliam Klimáček - Komiks

PRAHA - Divadlo u.s.MARVIN slaví v této divadelní sezoně 20 let od svého vzniku. Proto se soubor rozhodl uvést všechny hry, které má v současné době na repertoáru. Jako poslední představení v této jubilejní sezoně uvádíme hru Komiks.

Srdečně Vás tedy zveme na představení inscenace hry úspěšného slovenského autora Viliama Klimáčka KOMIKS. Představení se bude konat v Út 7.6.2016 od 20h v Dejvické Klubovně (zvané též „U povaleče“), která leží v zahradě na rohu ulic Generála Píky, Gymnasijní a Pevnostní. Je to 5 min. chůzí z =M= Dejvická (za hotelem Diplomat) a ještě blíž je to z TRAM Thákurova.

Víte, co může zapříčinit černobílý komiks? Nebo máte radši barvy? A vychutnáte si špagety při rodinném obědě? Cítíte se bezpečně v mexické bance? A jdete raději na akční film, operu nebo loutkové divadlo?

Jakub Tesař, Jan Fencl, Ida Balusková, Ester Kopecká, Patricie Ženíšková, Jan Bauer a Marek Ondra Vás v režii Ondřeje Dudka provedou několika příběhy několika bizarních postaviček se špetkou serióznosti a více špetkami černého až absurdního humoru.

Nebo je to jenom jeden příběh? A není se čemu smát?

Kromě humoru, jímž je celý text protkán, se inscenace zamýšlí i nad vážnějšími věcmi, jako lékařská etika, korupce, násilí a problematikou schizofrenie (autor je původním povoláním lékař), kde nastoluje otázky, zda jsem odpovědný za své činy (nebo kdo), zda jsem něčí sluha a kdo je můj pán, zda to, co dělám, skutečně chci (nebo kdo) či zda mohu mít v životě radost.
Inscenace je doplněna přednáškou o japonském komiksu.
Více o hře: http://as.amaterskedivadlo.cz/node/1160

Představení proběhne v sympatickém prostředí divadelního sálu Dejvické Klubovny zvané rovněž „U Povaleče“.

Na setkání s Vámi se těší

20leté Divadlo u.s.MARVIN
www.facebook.com/usmarvindivadlo
email: us.marvin@email.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 6 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.