T-Mobile Olympijský běh 2016

Adresa:

Praha 7, Stromovka

Termín: 22.6.2016

22červen středa 18:00

Žánr: sportběh


Připojujeme se k mezinárodnímu Olympijskému dni největší běžeckou akcí v České republice. V rámci T‑Mobile Olympijského běhu 2016 v jediný okamžik vyběhne na různých místech přes 30 tisíc běžců – ať už jako součást oficiálního závodu v tzv. zlatých, stříbrných či bronzových městech, nebo v rámci výzvy v aplikaci Endomondo.

Kromě toho, že uděláte něco pro své zdraví, uděláte tím zároveň i něco pro ostatní. Část startovného totiž půjde na podporu charitativní činnosti Olympijské nadace, jež umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. A s vaší podporou dokáže pomoci dalším mladým sportovcům. V loňském roce jsme společně pomohli 175 420 Kč.

Vybrat si můžete aktuálně ze závodů v těchto městech: ZLATÉ ZÁVODY České Budějovice Ostrava Praha STŘÍBRNÉ ZÁVODY Kadaň Rychnov nad Kněžnou Stříbro BRONZOVÉ ZÁVODY Bedřichov Děčín Holubov Ivančice Jihlava Kostelec nad Orlicí Most Račice Teplice Valašské Klobouky Vrchlabí Zlín INDIVIDUÁLNÍ VÝZVA Více podrobností najdete na https://www.olympijskybeh.cz/zavody/.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce