Das Sommerkino Praha: Superega I Über-Ich und Du

Praha 1, Masarykovo nábřeží 32

5.7.2016

Další vstupenky

Das Sommerkino Praha: Superega I Über-Ich und Du

Režisér Benjamin Heisenberg je spojován s hnutím Berlínská škola a své filmy pravidelně uvádí na světových festivalech v Cannes či Berlíně. Se svým snímkem Superega ale opouští oblast chladného dramatu, tak příznačnou pro Berlínskou školu, a vydává se do oblasti komedie.

Setkání mezi stárnoucím psychologem Curtem s poněkud temnou minulostí a podvodníčkem Nickem, který má slabost pro vzácní knižní tisky, přinese řadu nečekaných situací. Zatímco Nick se stane nevědomky Curtovým pokusným králíkem, Curtova slábnoucí pamět začíná odkrývat nepěkné vzpomínky na jeho propojení s nacistickým režimem. Svéhlavá komedie s notnou dávkou humoru na groteskním pozadí!

Radio Bremen Vtipné svým dráždivě šarmantním zaměřením na detail! TAGESSPIEGEL Superega / Über-Ich und Du, Německo, Švýcarsko, Rakousko, /Deutschland, Schweiz, Österreich, 2014, 93 Min. Režie/Regie: Benjamin Heisenberg Hrají/DarstellerInnen: André Wilms, Georg Friedrich, Susanne Wolff Jazyk/Sprache: Německy / Sprache Titulky/Untertiteln: anglické/ Englisch Vstup: volný / Eintritt frei 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.