Bezobalu o Zero Waste: Jak žít bez odpadu

Bezobalu o Zero Waste: Jak žít bez odpadu

Adresa:

Praha 6, Technická 6

Termín: 7.6.2016
Vstupné:

290 – 550

7červen úterý 17:30

Žánr: ostatní akcePřednáškyDebata


Dokážete si představit, že vměstnáte svůj roční odpad do této zavařovačky? Bea Johnson to dokáže i se svou čtyřčlennou rodinou! Tato světová ikona životního stylu zero waste při své české premiéře vysvětlí, jak tato cesta zjednoduší, zlevní a ozdraví život. Její tuzemští následovníci pak ukáží, jak na zero waste v praxi a po česku.

Nezisková organizace Bezobalu, z. ú. pořádá v úterý 7. června 2016 jednodenní mezinárodní konferenci o zero waste, tedy bezodpadovém životním stylu a následující červnové úterky navazující praktické workshopy. Na konferenci představíme v české premiéře Beu Johnson – světoznámou průkopnici zero waste, známou tím, že dokáže vměstnat roční odpad své čtyřčlenné rodiny do jediné zavařovačky. Jen pro srovnání - průměrná česká rodina vyprodukuje ročně 1,2 tuny odpadu. Její blog a stejnojmenná kniha – bestseller “Zero Waste Home”, dokázaly po celém světě nadchnout statisíce lidí i společností k přechodu na bezodpadovost a další milióny ke snaze se k ní přiblížit alespoň částečně.

Kromě Bey na konferenci promluví i známý ekonom Tomáš Sedláček, Petr Hanzel z organizace Bezobalu, čeští zero waste bloggeři a další.

Konference bude tlumočena do češtiny. Počet sluchátek je však omezen a nevyjde na všechny účastníky, doporučujeme proto přijít s časovou rezervou. K dispozici je také omezený počet vstupenek zahrnujících vstup na konferenci i následnou bezodpadovou večeři a networking s přednášejícími.

Předprodej zvýhodněného vstupného na konferenci za 290 Kč probíhá jen do 31. 5., poté bude vstupné za 350 Kč. Limitovaný počet vstupenek na konferenci včetně večerního rautu a networkingu s přednášejícími za 550 Kč je k dispozici poude do 31. 5.!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bezobalu o Zero Waste:...

Hotel Diplomat Praha 6 (386 metrů)

Hotel DAP Praha 6 (456 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (1 493 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (1 535 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (3 km)