Nautis fest - multižánrový festival aneb Autismus v nás

Praha 6, K Brusce 5

19.6.2016

dobrovolné

Další vstupenky

Nautis fest - multižánrový festival aneb Autismus v nás

NAUTIS FEST je multižánrový festival s přímým zapojením lidí s autismem do organizace akce a představuje vybranou amatérskou a profesionální kulturní produkci. Hlavními organizátory festivalu společně s Národním ústavem pro autismus a dobrovolníky jsou lidé s autismem. Na festivalu se podílejí autorskými projekty, moderují festival, vystupují v hudebních a divadelních skupinách i v doprovodných programech.

NAUTIS FEST se snaží bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých - s vhodnou podporou jsou schopni nejenom dobře se integrovat, ale i připravit a realizovat den plný hodnotných kulturních zážitků a spojovat prostřednictvím společného uměleckého prožitku veřejnost bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu.

Národní ústav pro autismus je největším poskytovatelem služeb pro lidi s poruchou autistického spektra (PAS) a jejich rodiny v České republice. Vystoupí: Ivan Hlas, Bílá nemoc, Ivona Březinová, Václav Mildorf, (r)Adost, Kůzle Husou, EV-band, Dr.amAS, Vycpaná Dáša a další Vernisáž výstavy Autismus v nás I. – dovednosti, talent, ambice Bohatý doprovodný program pro děti a dospělé

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 6 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.