Nautis fest - multižánrový festival aneb Autismus v nás

Nautis fest - multižánrový festival aneb Autismus v nás

Adresa:

Praha 6, K Brusce 5

Termín: 19.6.2016
Vstupné:

dobrovolné

19červen neděle 12:00

Žánr: festivaly


NAUTIS FEST je multižánrový festival s přímým zapojením lidí s autismem do organizace akce a představuje vybranou amatérskou a profesionální kulturní produkci. Hlavními organizátory festivalu společně s Národním ústavem pro autismus a dobrovolníky jsou lidé s autismem. Na festivalu se podílejí autorskými projekty, moderují festival, vystupují v hudebních a divadelních skupinách i v doprovodných programech.

NAUTIS FEST se snaží bořit mýty o tom, že lidé s autismem jsou zcela závislí na pomoci druhých - s vhodnou podporou jsou schopni nejenom dobře se integrovat, ale i připravit a realizovat den plný hodnotných kulturních zážitků a spojovat prostřednictvím společného uměleckého prožitku veřejnost bez ohledu na věk, pohlaví či diagnózu.

Národní ústav pro autismus je největším poskytovatelem služeb pro lidi s poruchou autistického spektra (PAS) a jejich rodiny v České republice. Vystoupí: Ivan Hlas, Bílá nemoc, Ivona Březinová, Václav Mildorf, (r)Adost, Kůzle Husou, EV-band, Dr.amAS, Vycpaná Dáša a další Vernisáž výstavy Autismus v nás I. – dovednosti, talent, ambice Bohatý doprovodný program pro děti a dospělé

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nautis fest -...

Residence Trinidad Praha 1 (554 metrů)

Hotel Klarov Praha 1 - Malá Strana (575 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (644 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (703 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 734 m)