Praha 10, Děkanská vinice I, 987/5

24.5.2016 30.6.2016

Další vstupenky

Otevřené tréninky pro všechny nové florbalisty a florbalistky!

Jeden z největších a nejúspěšnějších florbalových klubů v České republice otevírá svoje dveře pro nové sportovce. Chcete se stát součástí klubu, který má svoje zastoupení ve všech kategoriích včetně nejvyšších národních soutěží mužů i žen?

Chcete, aby vaše dítě vyrůstalo v klubu s nejúspěšnější mládeží u nás, v klubu, který pravidelně vozí medaile z národních i mezinárodních soutěží a turnajů? Přidejte se k nám! Ve Florbalové škole Bohemians pořádáme nábory do našich tréninkových skupin v Praze. Vyberte si trénink, který nejvíce vyhovuje vašim časovým možnostem a dojezdové vzdálenosti a přijďte si vyzkoušet, jak hrajeme florbal v Bohemce.

Vyzkoušejte si trénink až do 17. června zdarma - nemusíte mít ani svoje vlastní vybavení, florbalku, míčky i brankářskou výstroj vám rádi půjčíme. Pro více informací neváhejte kontaktovat sekretariát klubu na sekretar@fbsbohemians.cz nebo na +420-774-168-745, případně vám bude k dispozici trenér přímo na vámi vybraném tréninku.

Jejich rozpis včetně všech kontaktů na konkrétní trenéry najdete v sekci Tréninky na www.fbsbohemians.cz Těšíme se na nové florbalové nadšence!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 10 Akce v okolí
  • Divadlo X10/Strašnické divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo X10/Strašnické divadlo
    Praha 10, Solidarity 53

    Divadlo X10 bylo založeno v roce 2013 jako divadlo jasné dramaturgie,... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.