Kreativní festival s Aladine pro všechny, kdo rádi tvoří

Přijďte si s celou rodinou stavět, vyrábět, hrát i lámat mozkové závity! V Praze na Střeleckém ostrově se 5. června 2016 koná Kreativní festival a jeho součástí budou i úspěšné tvořivé dílny Aladine!

Posílit jemnou motoriku dětí, které dnes raději „tabletují“, než něco samy vyrábějí, a posílit tak jejich vztah k tvoření, můžete na pražském Kreativním festivalu, který se koná 5. června od 11 do 18 hodin na Střeleckém ostrově. Veselo a tvořivě tady bude zejména v dílničkách Aladine, kde bude probíhat tričkování, děti budou moct vyrábět vlastní zábavné komiksy, kouzlit s razítkovacími převlékacími panenkami, získají spoustu inspirace pro vytváření svých prázdninových deníčků a mnohé další. Zkrátka spousta zábavy tady čeká na školáčky, školáky, ale i na dospěláky!

Co se ještě bude na festivalu dít: Kluci i holky budou stavět obrovské vláčkodráhy a otestují si stavebnice z převodových koleček. Vyzkoušejí si svou šikovnost při skládání origami i logické myšlení při řešení hlavolamů. Mladší sourozenci si pohrají v koutku dřevěných hraček a prozkoumají magnetickou stavebnici.

Festival se koná za každého počasí a vstup je zdarma!

Více na www.aladine.cz  a www.kreativnifestival.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.