FotoŠkoda Fest - fotografický festival v Praze

Zaregistrujte se na FotoŠkoda Fest a získejte možnost vstupu na více než 80 fotografických akcí. Základní vstupné je 490 Kč, program (workshopy/přednášky) si sestavíte podle vašeho zájmu. Program a registrace naleznete na webu www.fotoskodafest.cz

Navštivte Palác Langhans v termínu 27. 5. – 4. 6. 2016 a uvidíte sami, že je tím nejlepším místem pro vyměňování si fotografických zkušeností. Tentokrát k nám zavítají i zahraniční hosté, potěšením nám bude představit vám slavného rakouského fotografa Manfreda Baumanna a ruského sportovního Red Bull fotografa Denise Klero. Doporučujeme pořádně se seznámit s programem, najdete v něm nová témata a osobnosti fotografie.

Na workshopech si vyzkoušíte fotografickou techniku renomovaných značek pod vedením specialistů a fotografů – Canon, Fujifilm, Fomei, Leica, Nikon, Olympus, Sony, Swarovski Optik, Zeiss, Meyer Optik a další. O víkendu ochutnáte originální gastronomii Presto meat - market (těšte se na rozmanité dobroty z nejlepších surovin). Žijeme fotografií stejně jako vy!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.