Festival bloumající veřejnosti Habrovka 2016

Praha 4, U Habrovky 66/2

3.6.2016 4.6.2016

děti do 12 let zdarma

Zúčastním se (FB)

Další vstupenky

Festival bloumající veřejnosti Habrovka 2016

Zahrada kostela sv. Františka z Assisi v Praze 4 již po čtrnácté ožije díky skvělé hudbě, divadlu a bohatému doprovodnému programu, který ukazuje na aktuální problémy společnosti a zároveň svoji neotřelou až sousedskou atmosférou nabízí alternativu k velkým, neosobním festivalům.

Letošním headlinerem bude v Berlíně žijící americká vokalistka Donna Brown, která představí s The Golden Gospel Pearls harlemskou gospelovou scénu.

Z českých kapel se můžete těšit na unikátní spojení Mária Biháriho s Vladimirem 518, Už jsme doma, Plastic People of the Universe - New generation, Shum Davar, Beatu Bocek, Les Gars D'En Bas a další. Z divadel se pak představí Squadra Sua, Toy Machine, Divadlo Minor a jiní.

Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících rapperů české hip hop scény, člen skupiny PSH a zakladatel labelu Bigg Boss. Spolu s PSH vydal dvě dlouhohrající desky, split singl s Indy
Pokud jde o stylovou charakteristiku, je velmi obtížné ji zařadit. Jisté jsou punkové kořeny a vliv avatgardní hudby v podání hnutí Rock in Oposition, The Residents nebo Magmy. Z kapel alespoň trochu podobých je možné uvést...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 4 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.