Malování a kreslení - zkušební lekce

Malování a kreslení - zkušební lekce

Termín: 15.5.2016
Vstupné:

350 KČ

15květen neděle 16:00

Žánr: ostatní akcekurz


Protože víme, že Váš první krok do světa výtvarného umění je krok zodpovědný a důležitý, od výběru správného učitele, vhodného učebního programu a pedagogického přístupu se na dlouhou dobu odvíjí Vaše další cesta po tomto úžasném světě barev, tvarů, technik a technologií.

Přejeme si, abyste své rozhodnutí přihlásit se k nám ke studiu mohli udělat se všemi informacemi, které Vám můžeme ke studiu u nás poskytnout a proto Vám nabízíme službu "zkušební hodina".

  • kde: Výtvarný ateliér Malování kreslení, Balbínova 28
  • kdy: neděle 16:00 - 18:30
  • kolik: členský příspěvek C (350 Kč)
  • BONUS: zkušební lekce stojí 350Kč - pokud se kdykoli poté přihlásíte na kurz ateliéru, bude Vám cena této lekce odečtena z kurzovného!

Nejste si jisti, zda je kurz malování pro Vás to pravé? Nezoufejte! Pro nerozhodné nabízíme zkušební ukázkovou hodinu, kdy přijdete do ateliéru, bude Vám vysvětleno vše okolo jeho fungování, lektor s Vámi probere Vaše zájmy a pokusí se Vám navrhnout vhodnou formu výuky pro Vás. Potom můžete být přítomni na 120 minutové lekci, jako byste již byli našimi studenty, a pokud se Vám hodina bude líbit, můžete se přihlásit do semestrálního výtvarného kurzu

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Malování a kreslení -...

Hotel Arkada Praha 2 (270 metrů)

Hotel Royal Plaza Praha 2 (288 metrů)