The Phantom Of The Opera + Milonga

Studentské vystoupení Divadla v AJ, Lauderovy školy ve spolupráci s pražskou scénou argentinského tanga a hostujícím tanečníkem z Chorvatska.

Dámy a pánové, přeneste se s námi do pařížské opery konce 19. století a vstupme do podmanivého příběhu Fantoma a Christine. Dovolujeme si vás pozvat na studentské nastudování muzikálu The Phantom of the Opera, který vznikl v rámci dvouletého projektu „Divadla v AJ – The Phantom Crew of Lauder School“, v kterém propojujeme výtvarné a divadelní umění a tanec.

Studenti/ herci si sami vyrábí masky, kulisy, stříhají a editují text a hudbu a nacvičují choreografii pod vedením Mgr. Kláry Synkové (UK, PhD studium v oboru Drama in English classes; modern dance, tango argentino), členů pražské scény argentinského tanga a hostujícího profesionálního tanečníka Sašy Živkoviče.

Po představení bude v magických prostorách lodi Tajemství následovat Fantomova milonga (pražská scéna argentinského tanga). Masky budou draženy při představení, budeme se těšit na tajemně maskované tanečníky i netanečníky, a samozřejmě tajemně krásné tanečnice i netanečnice.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 2 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.