Outline + TIME TAKES THE TIME TIME TAKES + …Eran Casi Las Dos

Kubuk Danza / David Guerra: Outline

Duet španělského tvůrce redukuje tělo na prostorový architektonický element, který v párové konstelaci zbavuje osy a tedy bezpečí vertikály. Náročná a přesná dynamika jejich společného pohybu je zakotvena v pevné opoře jednoho těla o druhé, v maximálním soustředění a vzájemné důvěře. Na první pohled formální geometrický koncept navozuje hluboké téma vnitřní harmonie a splynutí.

Guy Nader & Maria Campos: TIME TAKES THE TIME TIME TAKES

Lze se zmocnit času? Je možné zachytit jeho plynutí, nekonečnost a dynamiku? Taneční kontemplace libanonsko-španělského choreografického páru objevuje čas v rytmických smyčkách, repeticích, kyvadlovém pohybu, a postupně graduje v uzavřený nekonečný kruh, ve ztělesněné perpetuum mobile. Čas plyne pohybem, pohyb časem.

Carmen Fumero & Miquel Ballabriga: …Eran Casi Las Dos

Fyzická konverzace od milostné naděje po tragédii lidských vztahů. Patnáctiminutový taneční příběh o očekáváních, která se nenaplní. Naději v porozumění a splynutí rozrušují odlišné přístupy dvou individualit a také egoismus a zloba, zkrátka všechny známé nemoci, které vedou k osamění. A přitom už to málem vyšlo…

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 3 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.