CTM 10 let + special guests: Define Me & Caffeine

Je to neskutečné, ale je to tak. Kdo by tomu tenkrát věřil, když jsme si v 15 letech pořizovali první kytary a činely. Letos je to 10 let, co funguje naše kapela. Když se ohlédneme zpět, na to co jsme prožili, co nám to dalo a jaká to byla jízda, je to opravdu neuvěřitelné.

Skoro všechny kapely, které s námi tenkrát začínaly, už se dávno rozpadly. My ale stále držíme, což je v dnešní době rychlokvašek velmi cenné, a třebaže to tak z úvodí fotky nevypadá, jsme strašně rádi! :) Je to především tím, že kromě muziky aktivně provozujeme i kamarádství, ale také tím, že jsme po celých těch 10 let cítili vaší podporu a energii a strašně nás to bavilo a stále baví.

Proto prosím přijměte pozvání na velký výroční koncert, který se uskuteční v klubu Futurum Music Bar, a to v sobotu 21.5.2016. Naše pozvání přijali skvělé našláplé party Define Me a Caffeine, takže o super večer bude postaráno.

Můžete se těšit na super kapely, afterparty s DJs a speciální setlist CTM, který jen tak (a dost možná že už nikdy!) neuslyšíte! Předprodej přes GoOut za 100,- Kč, ne místě potom za 130,- Kč.

Caffeine je českou hudební skupinou, která vznikla v roce 2007. Momentálně ji tvoří pět členů, kteří dohromady tvoří muziku na pomezí rock
Cotam (CTM) je kapela, která se posledních pět let pohybuje napříč snad všemi myslitelnými hudebními žánry a boří zažité poměry v hudební branži. Nezná slovo konvence a jejím hlavním cílem je oslovit publikum a svézt se...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.