Last Fata Morgana | Prague Edition

Last Fata Morgana | Prague Edition

Adresa:

Praha 1, Palachovo nám. 80

Termín: 6.5.2016 8.5.2016

6kvě - 8kvě celý den

Žánr: výstavyfotografiedesign


Výstava českého módního designu Last Fata Morgana, oceněná hlavní cenou (Country Award) na International Fashion Showcase 2016, oficiální doprovodné akci London Fashion Week, se přesouvá do Prahy.

K vidění bude od 6. do 8. května 2016 ve Ville P651 na pražské Ořechovce. Výstavu organizuje České centrum v Londýně ve spolupráci s UMPRUM. Studenti a absolventi pražské UMPRUM - Tereza Rosalie Kladošová, Karolína Juříková, Monika Krobová, Sofya Samareva, Markéta Kratochvílová, Filip Jakab a Antonín Šimon - zde s kurátorem londýnské prezentace Pavlem Ivančicem představí svou tvorbu společně s originálními fotografiemi Karin Zadrick, které vznikly speciálně pro tuto příležitost.

Last Fata Morgana | Prague Edition 6. – 8. května 2016 Villa P651 - Home of The Běhal Fejér Institute Pevnostní 651/8 Praha 6 160 00 Výstava bude ukončena v neděli, 8. 5. od 14:00 dernisáží: neformálním odpolednem na zahradě, spojeným s brunchem, hudbou a setkáním s designéry.

Organizátoři: České centrum Londýn, UMPRUM www.czechcentre.org.uk www.umprum.cz Partneři: Pražská plynárenská, Lasvit, Pilsner Urquell, Techo, Czech Tourism, Prague Up a Modeschau, RadioWave. Pro nejčerstvější novinky a zákulisní informace sledujte náš Instagram: https://www.instagram.com/lastfatamorgana/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Last Fata Morgana |...

Florentina Boat Praha 1 (256 metrů)

Hotel Praha 1 (316 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (430 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (431 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (799 m)