Karin Kleppin: Jak snížit stres při zkoušení cizích jazyků?

Praha 1, Masarykovo nábřeží 32

17.5.2016

Další vstupenky

Karin Kleppin: Jak snížit stres při zkoušení cizích jazyků?

FF UJEP, Pasteurova 13, místnost A 313 Ve své ústecké přednášce s diskuzí se prof. Karin Kleppin bude věnovat především možnostem, jak snížit stres při testování jazyků, a také otázce, jak lze rozeznat jazykový potenciál žáků a studentů a jakým způsobem ho dále cíleně rozvíjet. Přednáška je simultánně tlumočena. Po skončení diskuse jste zváni na malé občerstvení.

Profesorka Karin Kleppin vyučuje a věnuje se vědě na Fakultě filologie Porúrské univerzity v Bochumi. Zajímá se mimo jiné o výzkum procesů vyučování a učení cizích jazyků. Sama se podílela na vzniku standardního testu znalosti němčiny TestDaF, který se využívá po celém světě. Odborně také doprovází vývoj jazykových testů na Institutu pro vývoj kvality ve vzdělání. Rovněž vyučovala jako lektorka DAAD němčinu v Číně, Maroku a ve Francii.

Přednáška se koná v rámci Dne s němčinou v Ústí nad Labem. Více informací: http://www.goethe.de/ins/cz/prj/jug/spr/pre/cs15400790.htm Organizuje: Goethe-Institut Praha v rámci projektu Šprechtíme (www.sprechtime.cz) ve spolupráci s Katedrou germanistiky FF UJEP

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.