Znamení Lvova / Fotografie Igora Malijevského

Fotografický cyklus básníka a fotografa Igora Malijevského, na kterém pracoval poslední dva roky během svých opakovaných pobytů v ukrajinském Lvově. Cyklus se skládá ze dvou částí: samotná „Znamení Lvova“ představují černobílé poetické fotografie na stříbře zachycující poetickou atmosféru nejvýchodnějšího středoevropského města.

„Domeček pro panenky“ je soubor barevných fotografických tisků na plátně z jediného lvovského dvorku poblíž Starého Rynku, kde obyvatelé města osvobozují své hračky. K výstavě je připraven bohatý doprovodný program: Středa 4. 5. 2016 18.00 vernisáž výstavy Na vernisáži bude slavnostně uvedena fotografická monografie "Znamení Lvova", kterou vydává Nakladatelství KANT. Zazní staré ukrajinské balady v podání skupiny Milánosz a písně Tomáš Pastrňák.

Přineste s sebou vysloužilou panenku nebo plyšáka, je čas, aby vaše hračky konečně začaly žít svým vlastním životem! Úterý 10. 5. 2016 17.00 Komentovaná prohlídka výstavy s Igorem Malijevským Čtvrtek 26. 5. 2016 17.00 Komentovaná prohlídka výstavy s Igorem Malijevským 18.00 Koncert skupiny Hlinomazův apetit a křest básnické sbírky Igora Malijevského "Zimní království", která vychází v nakladatelství paperJam.

Více informací k výstavě na stránkách České centrum Praha: http://prague.czechcentres.cz/program/detail-akce/znameni-lvova-fotografie-igora-malijevskeho/

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Galerie a muzea - Praha 1 Akce v okolí
 • Divadlo Kalich

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kalich
  Praha 1, Jungmannova 9

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.