Zpěvem proti AIDS – Charitativní koncert pro Dům světla

Mužský pěvecký sbor Doodles je jediným gay sborem v České republice, byl založen v září 2011 v Praze. Díky různorodému zaměření sbormistrů Tomáše Foltýnka a Marka Stanky můžete od Doodles slyšet širokou paletu žánrů od renesanční hudby až po pop 90. let – to vše buď a capella nebo s doprovodem, v některých případech i s choreografií.

Doodles momentálně čítají 18 zpěváků a rádi ve svých řadách přivítají další nadšence nejen z řad zpěváků, kteří se chtějí spolupodílet na bourání předsudků a šíření vzájemného respektu prostřednictvím hudby. Volba výše vstupného (150 nebo 250 Kč) je dle vašeho uvážení.

Výtěžek z koncertu bude věnován na podporu činnosti Domu světla, který od 1999 poskytuje pomoc a podporu o HIV pozitivním osobám, které se ocitly v těžké osobní či sociální situaci a potřebují dočasně bezpečné místo, kde mohou toto obtížné období překonat. Je v České republice jediným místem, které podobnou službu určenou výhradně HIV pozitivním osobám nabízí.

Dům světla je zároveň místem, kde umožňuje jako jedno z mála míst v České republice bezplatné a anonymní testování na HIV. Celoročně se v ČR provede přibližně 11 tisíc HIV testů na vlastní žádost, celá třetina těchto testů proběhne právě v Domě světla.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 3 Akce v okolí
  • Divadlo Ponec

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Divadlo Ponec
    Praha 3, Husitská 24

    Divadlo Ponec se jako zcela nový druh uměleckého prostoru poprvé otevřelo... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.