Zpěvem proti AIDS – Charitativní koncert pro Dům světla

Zpěvem proti AIDS – Charitativní koncert pro Dům světla

Adresa:

Praha 3, Slavíkova 22

Termín: 10.6.2016
Vstupné:

150 – 250

10červen pátek 19:30

Žánr: koncertypop


Mužský pěvecký sbor Doodles je jediným gay sborem v České republice, byl založen v září 2011 v Praze. Díky různorodému zaměření sbormistrů Tomáše Foltýnka a Marka Stanky můžete od Doodles slyšet širokou paletu žánrů od renesanční hudby až po pop 90. let – to vše buď a capella nebo s doprovodem, v některých případech i s choreografií.

Doodles momentálně čítají 18 zpěváků a rádi ve svých řadách přivítají další nadšence nejen z řad zpěváků, kteří se chtějí spolupodílet na bourání předsudků a šíření vzájemného respektu prostřednictvím hudby. Volba výše vstupného (150 nebo 250 Kč) je dle vašeho uvážení.

Výtěžek z koncertu bude věnován na podporu činnosti Domu světla, který od 1999 poskytuje pomoc a podporu o HIV pozitivním osobám, které se ocitly v těžké osobní či sociální situaci a potřebují dočasně bezpečné místo, kde mohou toto obtížné období překonat. Je v České republice jediným místem, které podobnou službu určenou výhradně HIV pozitivním osobám nabízí.

Dům světla je zároveň místem, kde umožňuje jako jedno z mála míst v České republice bezplatné a anonymní testování na HIV. Celoročně se v ČR provede přibližně 11 tisíc HIV testů na vlastní žádost, celá třetina těchto testů proběhne právě v Domě světla.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

24listopad pátek 20:30

Jazz revue

, Čechův most Koncert

10prosinec neděle 20:30

Ubytování v okolí akce Zpěvem proti AIDS –...

Italian Hotel Praha 3 (288 metrů)

Apartmány Krásova Praha 1 (415 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (298 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 558 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (734 m)