Læther Strip + Klutæ + Jäger 90

Premiérové české vystoupení pana Clause Larsena a jeho ikonického EBM projektu Leæther Strip se do tuzemského koncertního povědomí zapsal velkým zlatým písmem a opentlil stuhou “kultovní”.

A protože od té doby už utekly tři roky, řekli jsme si, že je na čase to zopakovat. Proto se Claus s Kurtem 12. listopadu opět do Prahy vrátí – tentokrát však do pohodlnějšího prostoru Rock Café. A aby toho snad nebylo málo, uslyšíme kromě klasického monstrózního vystoupení Leæther Strip ještě jeden regulérní set – vůbec poprvé totiž v Praze budeme mít možnost slyšet Clausův zavedený industriální projekt Klutæ!

A nedosti na tom – abychom dali dánské dvojici mezi dvojitou koncertní porcí prostor si trochu odpočinout, vtrhnou na scénu vlajkonoši klasického oldschool EBM, rostočtí Jäger 90. A že si tahle přes deset let fungující dvojice energií s ničím nezadá s hlavní hvězdou, se premiérově přesvědčíme i my.

Za industrial elektronickým projektem Leæther Strip stojí dánský muzikant Claus Larsen. Ten ho založil na konci osmdesátých let v roce 1988 a hned dva roky na to začal vydávat pod patronátem kultovního vydavatelství Zoth Ommog....

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.