Silent_Night #6: Koncertní část

Vstupenky na šestý celonoční sleepover koncert ze série Silent_Night v produkci kolektivu Genot Centre a Radia Wave jsou sice vyprodané, ale stále máte šanci přijít na předpůlnoční koncertní část večera.

Od 22:00 do půlnoci se v PONCI představí švédský skladatel a zvukový umělec BJ Nilsen – jedna z hlavních postav legendárního labelu Touch – a domácí všeuměl Tomáš Procházka aka Federsel (mimo jiné člen oceňovaných B4 a Gurun Gurun).

Švédský skladatel a zvukový umělec Bj Nilsen patří už více jak dekádu k hlavním postavám legendárního labelu Touch (kde vydal v posledních letech například alba The Invisible City či Eye of the Microphone). Jeho tvorba je od začátku úzce spojena s field recordings a podstatnou složkou Nilsenovy diskografie jsou vedle zvukových instalací a hudby k filmům, divadelním i tanečním představením také četné kolaborace napříč hudebním spektrem (Chris Watson, Jóhann Jóhannsson a především dlouhodobá spolupráce s islandským duem Stilluppsteypa). Na Silent_Night#6 představí BJ Nilsen svou aktuální tvorbu v české premiéře.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 3 Akce v okolí
 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.