Silent_Night #6: Koncertní část

Silent_Night #6: Koncertní část

Adresa:

Praha 3, Husitská 24

Termín: 6.5.2016

6květen pátek 22:00

Žánr: koncertyfilm


Vstupenky na šestý celonoční sleepover koncert ze série Silent_Night v produkci kolektivu Genot Centre a Radia Wave jsou sice vyprodané, ale stále máte šanci přijít na předpůlnoční koncertní část večera.

Od 22:00 do půlnoci se v PONCI představí švédský skladatel a zvukový umělec BJ Nilsen – jedna z hlavních postav legendárního labelu Touch – a domácí všeuměl Tomáš Procházka aka Federsel (mimo jiné člen oceňovaných B4 a Gurun Gurun).

Švédský skladatel a zvukový umělec Bj Nilsen patří už více jak dekádu k hlavním postavám legendárního labelu Touch (kde vydal v posledních letech například alba The Invisible City či Eye of the Microphone). Jeho tvorba je od začátku úzce spojena s field recordings a podstatnou složkou Nilsenovy diskografie jsou vedle zvukových instalací a hudby k filmům, divadelním i tanečním představením také četné kolaborace napříč hudebním spektrem (Chris Watson, Jóhann Jóhannsson a především dlouhodobá spolupráce s islandským duem Stilluppsteypa). Na Silent_Night#6 představí BJ Nilsen svou aktuální tvorbu v české premiéře.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Silent_Night #6:...

Hotel Ostaš Praha 3 (254 metrů)

PENZION Křižíkova Praha 8 (408 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (885 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 068 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (1 022 m)