Friday FX with Joe Metzenmacher /DE/, Cubik & Checo Zac, Cuba

Friday FX with Joe Metzenmacher /DE/, Cubik & Checo Zac, Cuba

Adresa:

Praha 2, Belehradská 120

Termín: 27.5.2016
Vstupné:

100 Kč

27květen pátek 23:00

Žánr: koncertyhouse techno taneční


DJ Joe Metzenmacher /DE/
https://soundcloud.com/metzenmacher

DJ Cubik & Checo Zac
https://soundcloud.com/cubikchecozac

Joe Metzenmacher je mladý, talentovaný DJ a začínající producent z německého Berlína. Poprvé se postavil za gramofony v roce 2009 a vystupoval v klubech – Campus Music Club, Kiez Club, Hangar a Underground. Objevuje se i na větších akcích jako City Beach Hildesheim nebo oblíbený Maschseefest v Hannoveru, kde každoročně sklízí ohlasy návštěvníků. V roce 2011 se poté stává residentem v klubu Foyer 61 a své umění zde předvádí na klubové noci pod názvem House Sixty. Od roku 2012 pravidelně stoji za DJ pultem v klubu Monkey’s po boku známých DJ’s jako Mousse T., Ferry Ultra, Virginia nebo Mario Aureo a v poslední době také v klubu ZMF v Berlíně.

Často také vystupuje na různých akcích a fashion shows. Věnuje se také vlastní tvorbě a remixům, které pak využívá během své produkce a při hudební spolupráci se známým německým fotografem Stevenem P. Carnariusem. Jeho sety jsou velmi emocionální, perfektně sladěné a díky klasickým, jazzovým a vokálovým prvkům zcela odlišné od běžných houseových setů. DJ Cubik & Checo Zac Jsou rezidenty noci Vivacity+ v pražském klubu U Bukanýra, kde prezentují svou otevřenost v hraní i vlastní tvorbě.

Spolu s Cubikem již představili řadu vlastních tracků i remixů včetně předělávek pečlivě vybraných českých hitů (především Návštěvníci, Lenku Filipovou, Jiřího Korna či nově hit z pořadu Možná přijde i kouzelník.). Vydáváji na značkách Deepwave nebo Dilematic.

DJ Cuba poprvé vystupoval na přelomu roku 1992-93. Pravidelně hraje od roku 93. Na začátku kariéry vystupoval v dnes již neexistujících klubech jako je například Astra na Václavském naměstí anebo legendární Sluničko Na příkopech. Z větších akcí to pak byly party ve Slovanském domě a v Ládví. Další 4 roky pak byl residentem klubu Bíly koníček na Staroměstském náměstí a od roku 98 residentem klubu Radost FX. Zároveň pravidelně vystupuje i v ostatních pražských klubech té doby. V roce 1999 produkuje CD kompilaci Connection in harmony pro telekomunikační společnost Paegas (dnes T-mobile) a vystupuje na megaparty ve zlínské sportovní hale a Praze. V roce 2002 je residentem na akcích Heaven v pražském klubu Karlovy lážně, pořádá megaakci SoundStorm, vystupuje na sérii akcí Overthere a působí jako produkční klubu Madhouse.

Zároveň v letech 2001-2003 pořádá pravidelné party Atmosferic v pražském klubu Duplex a Ibiza night v klubu Mecca. Na Radiu 1 má vlastní pořad věnující se taneční hudbě a pravidelně ho můžete také slyšet na radiu Bonton a později i na radiu Express. Jeho vystoupení mohli zažít také obyvatelé Brna, Ostravy, Plzně, Českých Budějovic, Znojma, Teplic, Tábora, Zlína, Pardubic, Karlových Varů,Liberce.. Mimo ČR pak na Slovensku, Rakousku, Německu, Polsku, Španělsku, Holandsku, Slovinsku,Belgii..

Za připomenutí stojí například rok 98 kdy měl možnost si zahrát na legendární berlínské Love Parade. vystupoval s dji jako například Joost van bellen, Space djs, Craig Hampson, Cristian Varela, Regis, Eddie Richards, PSH... Věnuje se také vlastní tvorbě a remixům, které pak využívá během své produkce. Často také vystupuje na různých korporátních akcích a fashion show. Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Friday FX with Joe...

Hotel Tyl Praha 2 (113 metrů)

Hotel Luník Praha 2 (136 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 302 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 448 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (448 m)