Mosaic House presents Fred Everything /CAN/, Lumiere, Vilém

Mosaic House presents Fred Everything /CAN/, Lumiere, Vilém

Adresa:

Praha 2, Belehradská 120

Termín: 28.5.2016

28květen sobota 23:00

Žánr: koncertyhouse techno


Fred Everything se usadil v Montrealu, pochází však ze San Francisca a přes 20 let cestuje po celém světe se svým typickým house soundem, který čítá přes 200 vlastních tracků, které vydal na labelech 2020 Vision, Om, Freerange, Tsuba, Get Physical, Local Talk, Drumpoet Community, Buzzin Fly a samozřejmě na jeho vlastním labelu Lazy Days Recordings, který funguje přes 10 let.

Fred je známý svojí rozmanitostí a uhlazenou produkcí s výraznými vokály a spodky. Jeho spolupráce a remixing zahrnuje N’Dea Davenport z The Brand New Heavies, Meshell Ndegeocello, Curtis Mayfield, Tortured Soul, Atjazz, Corrine Bailey Rae a Jazzanova na labelech Defected, Compost, Classic, Strictly Rhythm, Sonar Kollektiv a dalších. Fred vytrvale cestuje po celém světě od Londýna do Cape Town, od Sydney do Tokya, od Ibizy po Moskvu.

DJ Lumiere jistě potěší nejen generaci dnešních třicátníků, čtyřicátníků, kteří vyrůstali na klasickém a poctivém funky, deep, soulful a jazzy house. Lumiere přináší současný houseový sound, kterému však na rozdíl od různých "skřípanic", EDM či disco-trysko houseu tento přívlastek skutečně patří!

DJ Vilém patří mezi jedny z nejdéle hrajících house DJs v Čechách. V klubu Radost FX začal hrát v roce 1992. Může se pochlubit i hostováním v mnoha klubech v Česku (např. Mecca, Sasazu, Roxy) i zahraničí (Amsterdam, Berlín, Mnichov, Londýn). Vystupoval po boku zvučných DJských jmen jako Phonique, Charles Webster, Dj Sneak, Paul Van Dyk, Roger Sanchez, Asad Rizvi, Boris Dlugosch a další. Spolupracoval i s Darou Rolins, Tonyou Graves či s Monkey Business. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

24listopad pátek 20:30

Jazz revue

, Čechův most Koncert

10prosinec neděle 20:30

Ubytování v okolí akce Mosaic House presents...

Hotel Tyl Praha 2 (113 metrů)

Hotel Luník Praha 2 (136 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 302 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 448 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (448 m)