Mosaic House presents Fred Everything /CAN/, Lumiere, Vilém

Fred Everything se usadil v Montrealu, pochází však ze San Francisca a přes 20 let cestuje po celém světe se svým typickým house soundem, který čítá přes 200 vlastních tracků, které vydal na labelech 2020 Vision, Om, Freerange, Tsuba, Get Physical, Local Talk, Drumpoet Community, Buzzin Fly a samozřejmě na jeho vlastním labelu Lazy Days Recordings, který funguje přes 10 let.

Fred je známý svojí rozmanitostí a uhlazenou produkcí s výraznými vokály a spodky. Jeho spolupráce a remixing zahrnuje N’Dea Davenport z The Brand New Heavies, Meshell Ndegeocello, Curtis Mayfield, Tortured Soul, Atjazz, Corrine Bailey Rae a Jazzanova na labelech Defected, Compost, Classic, Strictly Rhythm, Sonar Kollektiv a dalších. Fred vytrvale cestuje po celém světě od Londýna do Cape Town, od Sydney do Tokya, od Ibizy po Moskvu.

DJ Lumiere jistě potěší nejen generaci dnešních třicátníků, čtyřicátníků, kteří vyrůstali na klasickém a poctivém funky, deep, soulful a jazzy house. Lumiere přináší současný houseový sound, kterému však na rozdíl od různých "skřípanic", EDM či disco-trysko houseu tento přívlastek skutečně patří!

DJ Vilém patří mezi jedny z nejdéle hrajících house DJs v Čechách. V klubu Radost FX začal hrát v roce 1992. Může se pochlubit i hostováním v mnoha klubech v Česku (např. Mecca, Sasazu, Roxy) i zahraničí (Amsterdam, Berlín, Mnichov, Londýn). Vystupoval po boku zvučných DJských jmen jako Phonique, Charles Webster, Dj Sneak, Paul Van Dyk, Roger Sanchez, Asad Rizvi, Boris Dlugosch a další. Spolupracoval i s Darou Rolins, Tonyou Graves či s Monkey Business. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 2 Akce v okolí
 • Divadlo Kampa

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo Kampa
  Praha 1, Nosticova 2a

 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.