Ari Erev / israel/

Ari Erev / israel/

Adresa:

Praha 1, Národní 20

Termín: 24.4.2016
Vstupné:

250,-Kč

24duben neděle 19:00

Žánr: koncertyjazz


Ari Erev, izraelský pianista a skladatel, je ve své hře silně ovlivněn klasickou hudbou, je hráčem decentním, emotivním až intimním. Nebrání se však ani energickým ,,výletům” do skladeb latinsko-amerických se silnou rytmikou.

Ari Erev se narodil a vyrostl v Izraeli. Hudební vzdělání začal klasickým piánem avšak v 17 letech se začal věnovat hlavně jazzu. „První dojem na mne udělal můj otec, amatérský pianista, který doma jazzoval" říká Ari, "vždy mě fascinovaly jazzové harmonie a ty mě přitahovaly k této hudbě.” Ari Erev studoval jazz a improvizace u váženého jazzového učitele Dr Zvi Kerena, pianisty Nahuma Perperkoviche a Arika Strausse, ale i u aranžéra a skladatele Ilana Mociacha na Rubinově hudební akademii v Tel-Avivu.

Během své kariéry spolupracoval s hudebníky jako např. saxofonista Joel Frahm (USA), Rostislav Fraš (CZ) a mnozí další. Během vydání jeho dvou alb "About Time" a „A Handful of Changes” získal Ari Erev místo jednoho z předních pianistů a skladatelů moderního jazzu v Izraeli. V České republice letos představí posluchačům své třetí nové album "FLOW", které bylo vydáno v březnu tohoto roce.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ari Erev / israel/

Hotel Jerome House Praha 1 (154 metrů)

Hotel U dvou zlatých klíčů Praha 1 (174 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (360 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (554 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (27 m)