Jarní břevnovské trhy s pálením čarodějnic 2016

V sobotu 30.dubna 2016 se uskuteční u Břevnovského kláštera v Praha 6 patnáctý ročník akce Jarní břevnovské trhy s pálením čarodějnic. Pro návštěvníky je nasmlouváno 15 stánků řemeslníků a farmářů ( uzeniny, víno, sýry, hračky, koření aj.)

Pro labužníky jsou připraveny k občerstvení kvalitní české uzeniny, bramborové spirálky, trdelník, grilované sýry, rozpečený raclete a další pochoutky. Čepovat se bude šest druhů piv z pivovarů Herold a Plzeňský prazdroj v prodeji budou i točené limonády. Po celou dobu je možné posedět ve velkém stanu.

Pro všechny, kdo si chtějí opéct něco na ohníčku budou k zakoupení pravé špekáčky z masa. Děti se vyřádí na skákacím hradu, nafukovací skluzavce. Je připraveno i malování na obličej a soutěže masek čarodějnic a čarodějů. O oheň se postará skautský oddíl Jeleni

*** P R O G R A M ***

12:00 otevření tržiště a občerstvení 17:00 zapálení ohníčků na opékání 19:00 zapálení hlavní hranice a upálení čarodějnic 19:00 - 11:00 k tanci a poslechu zahraje hudební skupina Vitamín Hranici zapálí zástupce MČ Prahy 6 a převor břevnovského kláštera Petr Prokop Siostrzonek. Vstup na akci je po celou dobu ZDARMA. O půlnoci se mohou zamilovaní líbat pod rozkvetlým stromem.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 6 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.