90 %
Biffy Clyro v Praze

Praha 1, Štěpánská 61

7.6.2016

790 Kč v předprodeji, na místě 950 Kč

Koupit vstupenku

Další vstupenky na Rock/Pop

Biffy Clyro v Praze

Skotská rocková kapela Biffy Clyro zveřejnila zastávky svého turné k albu, které vyjde počátkem prázdnin. Jednou z jeho zastávek bude 7.června také Praha, kdy Biffy Clyro vystoupí ve velkém sále Lucerny.

Současně Biffy Clyro zveřejnili podrobnosti o svém novém albu 'Ellipsis'. 'Ellipsis' následuje dvojalbum 'Opposites' z roku 2013 a vyjde 8.července u gramofirmy Warner Bros Records a 14th Floor Recordings.

V rozhovoru s Lowem zpěvák Simon Neil řekl: "Naším sedmým albem sdělujeme něco nového ... Snažíme se mít pocit, jako by to bylo naše první album. Pořád máme koule. Pořád jsme tady, abychom vám dali ťafku.

V tiskové zprávě k singlu 'Wolves of Winter', který kapela vypustila nedávno do světa Neil říká: "'Wolves of Winter' je o nás jako o vlcích v transu a když se nám připletete do cesty, roztrháme vás na kusy.

Vydáním alba Only Revolutions v roce 2009 začíná jejich stále trvající cesta po skutečně hvězdném rockovém nebi, které pokračuje i po vydání Live verze ze stadionu Wembley i dalšího loňského kvalitního alba Opposite. Za vše...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 1 Akce v okolí
 • Studio Ypsilon

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Studio Ypsilon
  Praha 1, Spálená 16

 • Divadlo ARCHA

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo ARCHA
  Praha 1, Na Poříčí 26

Umělci: Biffy Clyro

Video k akci

Související novinky

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.