Suomi Weird Spring Ritual III / Mr. Peter Hayden Band (fin), Postcards from Arkham/Between the Planets

Vážení přátelé a příznivci hudebních podivností, letošní jaro bude vážně zvláštní, ale o to zajímavější, jelikož se nám naskytla příležitost přivést do ČR tři experimentálně-psychedelické formace, které z našeho webu velmi dobře znáte.

Formace z finského metalového a post-metalového undegroundu, který utěšeně vzkvétá kolem města Tampere.

Jako první se 12.3.2016 se vrátí experimentální black metaloví vizionáři Oranssi Pazuzu, kteří s sebou přivezou své nové album Värähtelijä, a které na akci doplní vycházející hvězdy domácího black metalu Desire for Sorrow a Mallephyr!  https://www.facebook.com/events/559257690900290/

O několik týdnů později, tedy 1.4.2016, k nám vůbec poprvé zavítá temná psychedelie Dark Buddha Rising, po jejímž boku se postaví domácí experimentální veličiny Forgotten Silence a Blues For The Redsun!

No a 28.4.2016 se celé pásmo uzavře další českou premiérou, vystoupením ambient/post-metalového projektu Mr. Peter Hayden, který doplní domácí instrumentální projekty Postcards from Arkham a Between The Planets!

https://www.facebook.com/events/530471260467228/ Tři finské formace, tři rituály, každý podivnější než ten druhý, zkrátka přijďte si užít finské podivné jaro!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 9 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.