Teal Swan v Praze 2016

Praha 8, Pobřežní 1

14.5.2016

1499

Další vstupenky

Teal Swan v Praze 2016

Navštivte již 3. workshop Teal Swan, kde lidé sdílejí podobné hodnoty a pohled na svět. Zažijte kombinaci AHA momentů, otevírání se a vzájemného porozumění. Připojte se k již více než 1000 spokojených návštěvníků.

 • 12.5. čtvrtek - Teal Swan a Karaimi - Litoměřice (bude oznámeno více brzy)
 • 13.5. autogramiáda a Duše K s Jaroslavem Duškem a Teal Swan
 • 14.5 celodenní workshop Teal Swan (Hilton Prague)
 • 15.5. dobrovolný sraz příznivců Teal

Těšíme se na vás ♥

Nejzákladnějším zákonem Vesmíru, ve kterém žijeme, je Zákon přitažlivosti. Ve zkratce: Zákon přitažlivosti je pozorovatelný zákon, který způsobuje, že vibrace nějakého člověka je fyzicky zrcadlena do jeho reality. V realitě, která je založená na Zákoně přitažlivosti, mohou dva nebo více lidí sdílet zkušenost jenom pokud mají vibraci vzájemně podobnou. Synchronizační workshop využívá výhody plynoucí ze Zákona přitažlivosti.

Když jsou lidi schopní shromáždit se v jedné místnosti, znamená to, že mají podobné problémy nebo tužby. Jinými slovy, ti co navštíví konkrétní synchronizační workshop, mají podobnou vibraci. Teal Swan, přednášející na těchto workshopech, je schopna vizuálně pozorovat vibrace. Když má někdo v publiku otázku, jejíž odpověď posune celou skupinu, on nebo ona „zasvítí“ a bude pozván na pódium.

Teal s člověkem na pódiu pracuje na jeho konkrétním problému s tím, že odpověď a uzdravující proces se bude týkat jak konkrétní osoby, tak celé skupiny i lidí, které sledují workshop online.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 8 Akce v okolí
 • Divadlo pod Palmovkou

  Nejoblíbenější divadlo poblíž

  Divadlo pod Palmovkou
  Praha 8, Zenklova 34

  Divadlo pod Palmovkou nabízí svým divákům silné a velké příběhy... zobrazit více


Video k akci

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.