Z Čech až do Orientu

VELKOLEPÁ DIVADELNĚ TANEČNÍ SHOW V DIVADLE GONG 9. dubna 2016 od 19:30 v útulném divadle Gong ve Vysočanech Shlédnete ojedinělé taneční představení plné krásných vystoupení, silných emocí a veselých zážitků.

Těšit se můžete na krásná a emotivní vystoupení lektorek Institutu regenerace Najyi, Kamily, Jany Čapkové, dále pak mezinárodně velmi úspěšných Sahar Group, Matahari Group a Kazafy International Troupe Czech republic, z Mladé Boleslavi přijedou zatančit Shareefa dancers, z Mělníka skupina Ambrosia, zastepuje Blanka Bonelli, irskou komunitu u nás zastoupí The Prague Irish Set Dancers, indické tance Garam Masala, tribal Galeb a ze Slovenska přijede náš zahraniční host Zaynab. Uvidíte, kterak se český Honza dostal do víru tance - navštíví mimo jiné Francii, Španělsko, Irsko, Ameriku, Maroko i Egypt.

Hrají: - Vratislav Hadraba - v hlavní roli našeho Honzy; Vráťa je velmi oblíbeným a ostříleným hercem v divadelním souboru AHA! - Renata Konopásková - v roli moderátorky a průvodkyně večerem; entertainerka, tanečnice a lektorka Institutu regenerace v Praze Součástí večera je OTEVŘENÁ SCÉNA: od 18h vystoupí ve foyer divadla Gong studentky TŠ Institut regenerace a další nadšené tanečnice.

Moderátorkou otevřené scény je Marcela Nováková - tanečnice, moderátorka a lektorka Institutu regenerace v Lysé nad Labem Otevřená scéna je pro diváky zdarma. Předprodej vstupenek na Taneční show Z Čech až do Orientu probíhá v Divadle Gong, na webovém portálu www.ticketportal.cz a u lektorek Institutu regenerace.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Divadla - Praha 9 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.