Z Čech až do Orientu

Z Čech až do Orientu

Adresa:

Praha 9, Sokolovská 191

Termín: 9.4.2016
Vstupné:

190

9duben sobota 19:30

Žánr: divadlozdarmataneční


VELKOLEPÁ DIVADELNĚ TANEČNÍ SHOW V DIVADLE GONG 9. dubna 2016 od 19:30 v útulném divadle Gong ve Vysočanech Shlédnete ojedinělé taneční představení plné krásných vystoupení, silných emocí a veselých zážitků.

Těšit se můžete na krásná a emotivní vystoupení lektorek Institutu regenerace Najyi, Kamily, Jany Čapkové, dále pak mezinárodně velmi úspěšných Sahar Group, Matahari Group a Kazafy International Troupe Czech republic, z Mladé Boleslavi přijedou zatančit Shareefa dancers, z Mělníka skupina Ambrosia, zastepuje Blanka Bonelli, irskou komunitu u nás zastoupí The Prague Irish Set Dancers, indické tance Garam Masala, tribal Galeb a ze Slovenska přijede náš zahraniční host Zaynab. Uvidíte, kterak se český Honza dostal do víru tance - navštíví mimo jiné Francii, Španělsko, Irsko, Ameriku, Maroko i Egypt.

Hrají: - Vratislav Hadraba - v hlavní roli našeho Honzy; Vráťa je velmi oblíbeným a ostříleným hercem v divadelním souboru AHA! - Renata Konopásková - v roli moderátorky a průvodkyně večerem; entertainerka, tanečnice a lektorka Institutu regenerace v Praze Součástí večera je OTEVŘENÁ SCÉNA: od 18h vystoupí ve foyer divadla Gong studentky TŠ Institut regenerace a další nadšené tanečnice.

Moderátorkou otevřené scény je Marcela Nováková - tanečnice, moderátorka a lektorka Institutu regenerace v Lysé nad Labem Otevřená scéna je pro diváky zdarma. Předprodej vstupenek na Taneční show Z Čech až do Orientu probíhá v Divadle Gong, na webovém portálu www.ticketportal.cz a u lektorek Institutu regenerace.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Z Čech až do Orientu

Hotel Inturprag Praha 9 (662 metrů)

WELLNESS HOTEL STEP Praha 9 (691 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3.9 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.9 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (4.8 km)