Tajemství

Druhý muzikál Daniela Landy Tajemství si v ničem nezadá s ohlasy na autorův první titul, kultovního Krysaře. CD s písněmi z muzikálu i DVD se záznamem celého představení byly oceněny Multiplatinovými deskami a kritika psala o výjimečném uměleckém počinu.

Tajemství je napínavým mystickým příběhem, v němž se kolem hlavních hrdinů začínají dít nevysvětlitelné věci a oni postupně - společně s diváky - přicházejí na to, proč k těmto událostem dochází.

„Je na každém divákovi, co si z představení odnese. Když se na dvě hodiny nechá strhnout jeho příběhem, je to víc než dost. Kdo se ovšem podívá hlouběji, uvidí i další vrstvy představení a pochopí, co se v něm snažíme sdělit. Vypovídáme především o obrovské síle mít život ve vlastních rukou. Většina lidí o takové síle ani neví. My hrajeme o tom, jak rozdílné je být hráčem, a být hrán. Nechci-li být hrán, musím se chopit opratí. Jde o úplně průzračnou myšlenku, která je ale dnešnímu myšlení poměrně vzdálená," poodhaluje své Tajemství Daniel Landa. Přísně střežená pointa je vskutku překvapivá.

Tento strhující muzikál vypráví o naději a o skutečné lásce. Kdo ho navštívil, nosí si poselství představení už navždy v sobě.

OSOBY A OBSAZENÍ

ELIŠKA Markéta Procházková

SOUSED Heňo

JAN Zbyněk Fric / Roman Tomeš

ANEŽKA Lucia Šoralová /  Kateřina Steinerová

TEMNÝ Ernesto Čekan / Daniel Rous / Vladimír Marek

MARTIN  Martin Pošta / Zbyněk Fric

BOBO Martin Sobotka / Antonín Moravec

KAMILA Markéta Bednářová

PORUČÍK RYBA / JIŘÍ  Michal Pleskot

STRÁŽMISTR BARTÁK Richard Tesařík

DALŠÍ ROLE Renáta PodlipskáIvana KorolováMarie KřížováPetra Sladká,Martin BačkovskýRobert HlavatýPetr MacháčekJan Tenkrát

Další termíny akce

12.5.2017 19:00 (pátek) Přidat do kalendáře
13.5.2017 14:30 (sobota) Přidat do kalendáře
13.5.2017 19:00 (sobota) Přidat do kalendáře
Doporučujeme Divadla - Praha 1 Akce v okolí

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.