Workshop | project: arduino

Úvod do světa robotiky pro začátečníky. První část série pěti workshopů ve kterých si postavíme jednoduchou hru. Workshop je určen pro úplné laiky, nejsou potřeba žádné znalosti v oboru, vše důležité se dozvíte.

Co se naučíte? Pracovat s mikrokontroleru Arduino, připojit k nim různé senzory a aktuátory (barevné diody, displeje, teplotní čidla, motory...) a naprogramovat je ze svého počítače tak, aby vykonávaly co potřebujete.

Celý workshop završíme postavením jednoduché hry na bázi arduina s malým displejem. Na workshopech dostanete i velmi jednoduché domácí úkoly, které nám při setkání zjednoduší a urychlí práci.

Příhlášení na workshopy zde. http://www.makerslab.cz/courses/project-arduino/ Maximální počet účastníků: 10. Místa garantujeme všem co se přihlásí a kurz uhradí. Informace jak kurz uhradit dostanete při další komunikaci.

Termíny: úterky - 3.5., 10.5., 17.5., 24.5., 31.5. 2016 Čas: 18:30 - 20:30 Kde: MakersLab, Paralelní Polis Cena za 5 workshopů: 1500Kč nebo ekvivalent 1250Kč při platbě v BTC (rádi vás naučíme pracovat s bitcoiny), platba před prvním workshopem pro rezervaci místa Cena součástkek: - nákup přes nás 2000Kč - seznam součástek pokud si je chcete obstarat sami http://www.makerslab.cz/arduino/ - zapůjčení součástek v MakersLabu (zdarma) Cíl kurzu: Jednoduchá hra na bázi Arduina Lektor: Milan Pulkrábek (aka Sodomák)

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Kulturní centra - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.