Trancenation: Summer Edition @ Radost FX

Trancenation: Summer Edition @ Radost FX

Adresa:

Praha 2, Bělehradská 120

Termín: 18.6.2016
Vstupné:

200 Kč

18červen sobota 21:00

Žánr: koncertytrancehousedance


Toto léto čeká Českou republiku velkolepá klubová trance akce. V sobotu 18.6.2016 se sejdou ve věhlasném klubu RADOST FX v Praze zástupci tří národů, skutečných mistrů ve svém oboru působících více než 15 let na taneční scéně, aby vytvořili nezapomenutelnou atmosféru k oslavě letní edice nového eventu TRANCENATION

Headlinerem akce je holandská legenda MISJA HELSLOOT. Sekundovat mu budou česko-britská uplifting trance ikona RONNY K. a také PARA X z Německa. Trojici hvězdných DJs ze zahraničí podpoří čtyři tuzemští nadšenci, jmenovitě ANTiP0D, BRYAN ELKINS, PROGGYBOY a DOLVICH. Můžete se těšit na noc plnou tanečních vibrací, trancových emocí a neopakovatelných zážitků pod taktovkou zkušených světových DJs. Ať už máte rádi kultovní holandský sound, české povznášející emoce nebo strojově přesný německý rytmus, v klubu Radost FX si určitě přijdete na své.

 

VSTUPENKY A INFO O KLUBU

Cena vstupenky na místě je 200 Kč. Vstupné lze také zakoupit do 10.6.2016 v předprodeji za zvýhodněnou cenu 160 Kč na mailu sales@trance.cz (mailto:sales@trance.cz). Akce začíná v sobotu 18.6.2016 ve 21:00 hodin a končí v 6:00 hodin následujícího dne. Vstup na akci bude umožněn pouze osobám starším 18ti let.

Klub Radost FX se nachází ve středu Prahy poblíž metra I. P. Pavlova. Radost FX již od počátku zachytila dříve nám upírané moderní styly hudby, a tak se zapsala mezi první, kdo v Praze a České republice vůbec nabídl možnost poslechu nejen house, techno, ale i jiné elektronické hudby, vystupovaly zde takové hvězdy jako jsou legendární Carl Cox, Paul Van Dyk, Laurent Garnier, Judge Jules a jiní. V roce 1999 britský klubový magazín MINISTRY zařadil Radost FX mezi 20 nejlepších klubů na světě, čímž upevnil pozici tohoto subjektu na naší i celosvětové hudební scéně. V roce 2007 se v prestižním žebříčku serveru Worldsbestbars.com umístila Radost FX na 8. místě jako jediný český zástupce barů. Dokladem toho budiž i nesčetná další vystoupení řady domácích i zahraničních hvězd. Ke cti a renomé klubu je nutné přičíst i fakt, že se nikdy nerozpakoval razit svůj vlastní styl a nespoléhal se na vyloženě osvědčené módní hity a tendence, naopak je pomáhal tvořit. Zaslouženě se tak Radost FX řadí k nejznámějším hudebním klubům v ČR.

 

MISJA HELSLOOT (http://www.misjahelsloot.com)

Pro dnešní generaci kluberů je elektronická taneční hudba daný fakt. Pro ostatní, kteří byli svědky 12palcové éry a vzestupu průlomových festivalů, eventů a happeningů, jsou to kořeny jejich vášně. Pro holandského DJe a producenta Misju Helsloota je hudba celoživotní náklonnost, dar od samého okamžiku, kdy se rozhodl zapojit do hry.

Klíčovým hráčem na trancové scéně je již více než 15 let, tak dlouho si tento vyrovnaný člověk stanovuje své poslání sdílet to, co miluje nejvíce: hudební extázi. DJingu se věnuje od roku 1992, ale do širšího povědomí vstoupil až v roce 1998, když ho Tiesto pozval k sestavení první In Trance We Trust kompilace vydané na Black Hole Recordings.

Byl to pro něj průlom a poté Misja Helsloot vedle Tiesta, Armina van Buurena a Ferryho Corstena pomáhal utvářet holandskou trancovou scénu, která má sílu dodnes. Hrál všude po světě a nechyběl ani na velkých evropských festivalech jako Trance Energy, Dance Valley, Nature One, Hyperstate, Quest4Trance či letošním ASOT 750 festivalu v Utrechtu.

 

RONNY K. (http://www.ronnyk.net)

Původem český hudebník s DJingem a hudební produkcí začínal v polovině 90. let. Po prvotních úspěších na poli euro house scény se před více než deseti lety přeorientoval na uplifting trance a přestěhoval do Velké Británie, kde žije a působí dodnes.

V roce 2006 se stal prvním českým producentem, jehož track byl hrán v prestižní radioshow A State Of Trance a tento ceněný úspěch v následujících letech ještě několikrát zopakoval. Známý je taktéž díky své radioshow Trance4nations na AH.FM, která patřila v letech 2008 až 2015 mezi nejpopulárnější relace tohoto předního trance rádia.

Hrál také na několika zajímavých lokacích jako legendární Ministry Of Sound či Luminosity Beach Festival a v červnu zahraje po čtyřech letech opět v České republice.

 

PARA X (http://www.para-x.de)

Německý DJ a producent se z počátku své hudební kariéry věnoval pouze vlastní tvorbě a v roce 2001 vydal debutový singl Tears. Ale jeho nejznámější track Lost In Memories vyšel až čtyři roky poté a právem si zasloužil své místo v širším výběru těch nejlepších trancových klasik všech dob. V té době se již věnoval i hraní a předminulý rok oslavil 10 let profesionálního DJingu.

Ale ani v produkci nepolevil. Každý rok vydává několik tracků a remixů. Jeho tvorba je charakteristická tím, že ač je složena ze současného soundu, tak nepostrádá ducha klasické trance music. A nejen pro toto hudební cítění je Para X ideálním DJem pro jakoukoliv trance párty.

 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Trancenation: Summer...

Andant - Štěpánská Praha 1 (84 metrů)

Aparthotel Lenka Praha 1 (85 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (809 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (925 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (664 m)