Saturday FX – Classix with Sanny, Pavel Bidlo

Saturday FX – Classix with Sanny, Pavel Bidlo

Adresa:

Praha 2, Belehradská 120

Termín: 2.4.2016
Vstupné:

100 Kč

2duben sobota 23:00

Žánr: ostatní akcehudba house


DJ Sanny
DJ Sanny se poprvé začal zajímat o taneční elektronickou hudbu někdy kolem roku 1997, kdy ho velmi ovlivnily hudební pořady na místních rádiích Triangl a Delta. O dva roky později ovlivněn časopisem Tripmag, serverem Techno.cz a atmosférou první party definitivně propadá kouzlu vinylových desek. Jeho první DJské pokusy záhy probíhají na počítači, posléze na řemínkových gramofonech Tesla.

V začátcích hraje především techno i díky přátelství s DJs Dahem a Gingerem, kteří ho podporují deskami z obchodu Nula2.Během tohoto období je pravidelným návštěvníkem parties po celé ČR a tím si také rozšiřuje svůj hudební obzor o další styly.

Kromě v té době populárního techna je to především house v podání DJs jako např. Martin Haberland, Loutka nebo Pavel Bidlo, který ho oslovuje. V této době objevuje styl, který se označuje jako funky deephouse a jemu definitivně propadá v roce 2003 po vystoupení DJe Funa na Svojšicích, které je pro něj dodnes nezapomenutelným zážitkem. Sanny si již stihnul zahrát na spoustě zajímavých akcí po klubech v celé ČR i na Slovensku po boku svých oblíbených DJs jako jsou např. Pavel Bidlo, Fun, Pat Heart, Vilém, Lumiere, Skipworker, Dan Cooley, Da Sunlounge, Kinky Movement a spousty dalších. Kolem roku 2006 vytvořil Sanny DJskou dvojku s DJem Efectivem, se kterým hráli především taneční funky house.

Po jejich rozchodu se v roce 2009 dává dohromady s libereckým AndrewemJ se kterým vytvořil seskupení DeepDrink, pod kterým dodnes hrají, pořádají parties a produkují hudbu. Jejich společné sety se vyznačují především kombinací nu-disca, deephouse, funky a jackin houseu. Snaží se především o to, aby se návštěvníci klubu ani chvilku nenudili a svými sety chtěji co nejvíce bavit publikum pozitivní energií. I přesto, že AndrewJ zkouší štěstí za kanálem La Manche, jim nic nebrání nadále občas spolu hrát a produkovat.
Sannyho v současné době můžete nejčastěji slyšet v libereckém klubu Experiment.
 
DJ Pavel Bidlo je na české taneční scéně opravdovým pojmem. Neskutečně charistmatický člověk s "lookem" Johna Lennona (Pokud by se o Lennonovi natáčel film, Pavel by byl určitě jedním z žhavých adeptů na hlavní roli). DJ, ale především také producent, který se dokázal již před mnoha lety prosadit na tak významném labelu jako je Yoshitoshi, pro který si ho vybrali samotní Deep Dish v době své největší slávy! Po mnoha letech prožitých v zámoří se Pavel Bidlo vrátil zpět do Čech, aby nám znovu ukázal, že je opravdovým mistrem, šamanem, který vás dokáže jako málokdo provést svým vnitřním světem nálad a pocitů. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Saturday FX – Classix...

Hotel Tyl Praha 2 (113 metrů)

Hotel Luník Praha 2 (136 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 302 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 448 m)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (448 m)