Retro Party

Jedinečný retro mejdan míří do Prahy! Prosvištíme obdobím 50. až 90. let minulého století a užijeme si z něj to nejlepší. Nakoukněte, co všechno vás čeká.

Hudba a tanec: Zatrsáme na rock’n’roll, funky, disko a československý soc-pop. Za mixážní pult se postaví ostřílený profík DJ Čumbulák, klubový matador DJ Arnoštek a správně ujetý DJ Kubíík. Někteří z pánů v nostalgické náladě vytáhnou i vinyly!

Vybraná společnost: Skrz speciální dobovou projekci si potřesete rukou s takovými hvězdami jako je dravec Dan Nekonečný, intelektuál Miro Žbiro, drsňák Palino Habera nebo roztomilá Mandarinka Darinka.

Dobroty a mlsání: Cukrová vata bude zdarma! Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky.

Pro všechny s duší dítěte: Mysleli jsme i na ty, co odmítají dospět nebo si zkrátka jen občas rádi zablbnou. Pro hyperaktivní bude připraven skákací panák. Pro kreativní jedince pak legendární céčka.

Zbývá už jen fotošůt: Abyste mohli své vzpomínky z retro večera zvěčnit, bude vám k dispozici fotokoutek. Šikovný fotograf, retro dekorace a vaše přítomnost budou zárukou dokonalého snímku.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 5 Akce v okolí
  • Švandovo divadlo

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    Švandovo divadlo
    Praha 5, Štefánikova 57

    Divadlo osobních výpovědí. Divadlo, které klade otázky. Divadlo, které... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.