Retro Party

Retro Party

Adresa:

Praha 5, Za Ženskými domovy 125/5

Termín: 8.4.2016
Vstupné:

90 – 120

8duben pátek 21:00

Žánr: koncertyrockpopzdarma


Jedinečný retro mejdan míří do Prahy! Prosvištíme obdobím 50. až 90. let minulého století a užijeme si z něj to nejlepší. Nakoukněte, co všechno vás čeká.

Hudba a tanec: Zatrsáme na rock’n’roll, funky, disko a československý soc-pop. Za mixážní pult se postaví ostřílený profík DJ Čumbulák, klubový matador DJ Arnoštek a správně ujetý DJ Kubíík. Někteří z pánů v nostalgické náladě vytáhnou i vinyly!

Vybraná společnost: Skrz speciální dobovou projekci si potřesete rukou s takovými hvězdami jako je dravec Dan Nekonečný, intelektuál Miro Žbiro, drsňák Palino Habera nebo roztomilá Mandarinka Darinka.

Dobroty a mlsání: Cukrová vata bude zdarma! Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky.

Pro všechny s duší dítěte: Mysleli jsme i na ty, co odmítají dospět nebo si zkrátka jen občas rádi zablbnou. Pro hyperaktivní bude připraven skákací panák. Pro kreativní jedince pak legendární céčka.

Zbývá už jen fotošůt: Abyste mohli své vzpomínky z retro večera zvěčnit, bude vám k dispozici fotokoutek. Šikovný fotograf, retro dekorace a vaše přítomnost budou zárukou dokonalého snímku.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

12prosinec úterý 19:00

15prosinec pátek 19:00

28listopad úterý 21:00

Mig 21

, Vodičkova 36 Koncert

7prosinec čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Retro Party

Hotel Anděl Praha 5 (71 metrů)

Hotel Akcent Praha 5 (136 metrů)