Raw Fest 2016

Praha 7, Ostrov Štvanice

4.6.2016 5.6.2016

150 – 340

Koupit vstupenku

Další vstupenky

Raw Fest 2016

Třetí ročník festivalu RawFest. Festivalu živého jídla, zábavy, sportu a inspirace. Akce, jaká tu ještě nebyla, oslava skvělého raw jídla a života vůbec!

Festival nabídne to nejlepší ze světa raw food, širokou nabídku raw živých produktů, nekonečnou inspiraci na smoothies, představení superfoods a jejich využití, exotické i lokální ovoce a zeleninu. Přijďte si podiskutovat o rawfood s jednou z předních propagátorek tohoto životního stylu, topmodelkou Helenou Houdovou. Připravovat raw pokrmy Vás naučí nejlepší britský raw šéfkuchař současnosti vyhlášený deníkem The Times, Russell James.

O zábavu a vzdělání bude postaráno v přednáškovém stanu se zajímavými zahraničními i tuzemskými hosty s tématy sahajícími od raw food přes domácí pěstitelství, eko zahrady, fyzioterapii až po svobodné vzdělávání. V areálu se budou konat umělecké a sportovní workshopy, připraveno je mnoho zajímavých atrakcí a her pro děti.

V případě zájmu o účast na workshopech se doporučuje sportovní oblečení, obuv a jogamatky. Vhodné jsou též deky apod. pro relax na trávě.

Na festivalu bude k dispozici zpoplatněná úschovna pro Vaše oblečení či zavazadla.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Doporučujeme Hudební kluby - Praha 7 Akce v okolí
  • RockOpera Praha

    Nejoblíbenější divadlo poblíž

    RockOpera Praha
    Praha 7, Komunardů 306/1

    Rock Opera Praha – První divadlo pro rockery Strhující rockový koncert... zobrazit více


Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.