Přejít na stránky Ticketpro.cz

Nová růže

Adresa:

Praha 1, Malostranské náměstí 21

Termín: 23.3.2016

23březen středa 20:30

Žánr: koncertyrockpopsoutěžparty


Již 23. března2016 se uskuteční naprosto výjimečný komorní koncert kapely Nová růže a to v malebném prostředí Malostranské besedy.

Nová Růže, jedna z prvních českých supergroup, která ve své době patřila k naprosté špičce naší rockové scény, vznikla v roce 1988, vydala dvě nezapomenutelná alba, po celou donu své existence soutěžila s Lucií o post nejpopulárnější party a pak náhle přišel konec.

Dlouhých 22 let fanoušci přesvědčovali jednotlivé hudebníky k návratu a před více než rokem se jim jejich přání skutečně vyplnilo. Že svůj comeback vzali Vilém Čok, Petr Roškaňuk, Ota Balage a František Hönig skutečně vážně se můžete přesvědčit i vy.

Neváhejte a přijďte si oživit, zazpívat a poslechnout hity jako Anděl fantazie, Ten stroj seš ty, Nenapravitelný hřích a další, zkrátka náš čeká nezapomenutelný večer, na kterém rozhodně nesmíte chybět! Pozor, počet vstupenek je velmi omezený!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nová růže

The Golden Wheel HotelPraha (422 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (824 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (852 metrů)