Přejít na stránky Ticketpro.cz

Shalosh /Izrael/

Adresa:

Praha 4, Karlovo náměstí 1/23

Termín: 12.4.2018

12duben čtvrtek 19:30

Žánr: koncertyjazz


Shalosh je multižánrová, akustická progresivní nepokrytě jazzová kapela z New Yorku a Izraele, nad kterou od vydání prvního alba The Bell Garden internacionální auditorium kroutí hlavou. Přestože sestava tria je klasicky jazzová a její členové mají kořeny v jazzu a improvizované muzice, ubírají se cestou napříč mezi rockem, klasikou, elektronikou a hudbou Afriky a Středního východu.

Členy tria, kteří zaujmou zejména mladé posluchače svou bezprostředností, pojí nejenom muzika, ale i dlouhotrvající kamarádství. Po letech odloučení, kdy vystupovali v rolích sidemanů i lídrů, sešli se ve společné kapele s vlastním stylem ušitým na míru.

Svým debutovým albem vyvolali během krátké doby rozruch po celém světě. Jejich hudba vzbudila pozornost v Evropě, Japonsku, USA a Jižní Americe a byla označena za nositelku jednoho z nejslibnějších soundů  příštích let. Posluchači Prahy se o tom přesvědčili na jaře loňského roku jazzovém klubu Jazz Time, na Praze 1.

Programem kapely je dělat muziku, která co nejvíce pohne jejich publikem, prolomit vytvořené bariéry mezi hudbou a posluchači vybudované intelektualitou tohoto žánru.

Shalosh klade důraz na společný zvuk kapely, ale i na virtuozitu jejích jednotlivých členů.

  • Gadi Stern - piano
  • Daniel Benhorin - kontrabas
  • Matan Assayag - bicí

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Shalosh /Izrael/

Top Hotel PrahaPraha (794 metrů)

Residence TrafickPraha (3.5 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (6.1 km)